FB pixel TP pixel
Mustang
Mustang

Mustang

Mustang
Německo | 2015 | Drama | Psychologické | 97 minut

Vesnice na severu Turecka, začátek léta. Lale a její čtyři dospívající sestry si po cestě ze školy hrají s místními chlapci. Po vesnici se rozběhne zpráva o domnělých nemravnostech a nevinná hra brzy přeroste ve skandál s nečekanými následky. Tradičně smýšlející babička a strýc proměňují jejich domo...

Vesnice na severu Turecka, začátek léta. Lale a její čtyři dospívající sestry si po cestě ze školy hrají s místními chlapci. Po vesnici se rozběhne zpráva o domnělých nemravnostech a nevinná hra brzy přeroste ve skandál s nečekanými následky. Tradičně smýšlející babička a strýc proměňují jejich domov ve vězení, školu nahrazují lekce domácích prací a vaření. Rodina jim domlouvá ženichy. Pět sester spojených touhou po svobodě se rozhodne vzepřít útlaku a rozbít okovy konzervativní společnosti, která je svazuje.(Artcam)

Hrají: Ayberk Pekcan, Burak Yigit

IMDb  76 % Kinobox  75 %

Mustang online

Sledovat Mustang online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Mustang online, zda je ke stažení a zda má Mustang dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
české titulky | od 23. 6. 2020
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 22. 6. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Mustang recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Mezi další filmové premiéry patří oscarový nominant Mustang, ve kterém režisérka Ergüvenová vykreslila příběh sester dospívajících na tureckém venkově a dále do......   Celá recenze

 65 %

Ve filmu Mustang hrají Ayberk Pekcan, Burak Yigit.

Film Mustang režíruje .

Film Mustang má 97 minut.

Film Mustang měl rozpočet 1 300 000 $.

Film Mustang můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Starmax.

Film Mustang je online na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.