FB pixel TP pixel
The Man Who Knew Too Much
The Man Who Knew Too Much

Muž, který věděl příliš mnoho

The Man Who Knew Too Much
USA | 1956 | Thrillery | Špióni | 120 minut

Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě do...

Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal

IMDb  75 %

Muž, který věděl příliš mnoho online

Sledovat Muž, který věděl příliš mnoho online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muž, který věděl příliš mnoho online, zda je ke stažení a zda má Muž, který věděl příliš mnoho dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Muž, který věděl příliš mnoho obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muž, který věděl příliš mnoho, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muž, který věděl příliš mnoho postavy.

Muž, který věděl příliš mnoho recenze a hodnocení

Tvůj názor na Muž, který věděl příliš mnoho?

Ve filmu Muž, který věděl příliš mnoho hrají Doris Day, Brenda De Banzie, Bernard Miles, Alan Mowbray, Hillary Brooke, Daniel Gélin, Reggie Nalder.

Film Muž, který věděl příliš mnoho režíruje Alfred Hitchcock.

Film Muž, který věděl příliš mnoho má 120 minut.

Film Muž, který věděl příliš mnoho můžete vidět na iTunes.

Film Muž, který věděl příliš mnoho je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.