FB pixel TP pixel
Muž na drátě
Muž na drátě

Muž na drátě

Muž na drátě
Česko | 1985 | Krimi filmy | Loupež

Hlavním hrdinou je obyčejný a dosud bezúhonný Evžen Macík, který se jednoho dne, když čeká na svou milenku Marii, stane svědkem loupežného přepadení spořitelny. Když lupič na útěku upustí kufřík s uloupeným půlmilionem, dopadne lup přímo před Evžena, který neodolá, zvedne ho a zmizí. Ví, že ...

Hlavním hrdinou je obyčejný a dosud bezúhonný Evžen Macík, který se jednoho dne, když čeká na svou milenku Marii, stane svědkem loupežného přepadení spořitelny. Když lupič na útěku upustí kufřík s uloupeným půlmilionem, dopadne lup přímo před Evžena, který neodolá, zvedne ho a zmizí. Ví, že ho na místě činu někdo mohl vidět a tak se sám přihlásí jako svědek kapitánu Richterovi, který případ vyšetřuje. Krátce na to se však Macíkovi ozve lupič, který ho začne neustálými, zpočátku pouze telefonickými hrozbami, donutit k vydání peněz. Vedle tlaku ze strany lupiče se přidá tlak ze strany policie, protože kapitán Richter správně tuší, že mu Macík něco tají. Narůstající tlak vede k tomu, že Evžen začne dělat chyby.

Hrají: Jiří Bartoška, Helga Čočková, Josef Velda, František Němec, Stanislava Bartošová, Jana Drbohlavová, Boris Rösner, Vladimír Salač, Vlasta Mészárosová, Eva Řepíková, David Suchařípa

Režie: Julius Matula

IMDb  46 % Kinobox  56 %

Muž na drátě online

Sledovat Muž na drátě online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muž na drátě online, zda je ke stažení a zda má Muž na drátě dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 13. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Muž na drátě recenze a hodnocení

Ve filmu Muž na drátě hrají Jiří Bartoška, Helga Čočková, Josef Velda, František Němec, Stanislava Bartošová, Jana Drbohlavová, Boris Rösner, Vladimír Salač, Vlasta Mészárosová, Eva Řepíková, David Suchařípa.

Film Muž na drátě režíruje Julius Matula.

Film Muž na drátě můžete vidět na Voyo.

Film Muž na drátě je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.