FB pixel TP pixel
A Case of You
A Case of You

Muž na míru

A Case of You
USA | 2013 | Komedie | Romantická komedie | 91 minut

Mladý spisovatel Sam žije v Brooklynu a živí se tím, že přepisuje scénáře již natočených filmů do knižní podoby. Každý den chodí do kavárny přes ulici, kde pracuje půvabná baristka Birdie. Jednoho dne ale Birdie do práce nepřijde a Sam se od jejího nevrlého nástupce dozví, že ji vyhodili. Neváhá, na...

Mladý spisovatel Sam žije v Brooklynu a živí se tím, že přepisuje scénáře již natočených filmů do knižní podoby. Každý den chodí do kavárny přes ulici, kde pracuje půvabná baristka Birdie. Jednoho dne ale Birdie do práce nepřijde a Sam se od jejího nevrlého nástupce dozví, že ji vyhodili. Neváhá, najde si její profil na Facebooku a rozhodne se stát se jejím vysněným princem...

Hrají: Justin Long, Evan Rachel Wood, Peter Dinklage, Sam Rockwell, Brendan Fraser, Sienna Miller, Vince Vaughn

IMDb  56 % Kinobox  53 %

Muž na míru online

Sledovat Muž na míru online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muž na míru online, zda je ke stažení a zda má Muž na míru dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Muž na míru recenze a hodnocení

Ve filmu Muž na míru hrají Justin Long, Evan Rachel Wood, Peter Dinklage, Sam Rockwell, Brendan Fraser, Sienna Miller, Vince Vaughn.

Film Muž na míru režíruje .

Film Muž na míru má 91 minut.

Film Muž na míru můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Muž na míru je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.