FB pixel TP pixel
The Man from Nowhere
The Man from Nowhere

Muž odnikud

The Man from Nowhere
Jižní Korea | 2010 | Akční filmy | 119 minut

Všichni byli v nesprávné chvíli na nesprávném místě: nejen holčička, jejíž drogově závislá matka u sebe schovala balíček z nevydařeného mafiánského obchodu, ale i gauneři, kteří ji unesli. Dívenka ve svém trudném životě moc dobrých věcí nepoznala a měla jen jednoho kamaráda, osamělého pána vedoucího...

Všichni byli v nesprávné chvíli na nesprávném místě: nejen holčička, jejíž drogově závislá matka u sebe schovala balíček z nevydařeného mafiánského obchodu, ale i gauneři, kteří ji unesli. Dívenka ve svém trudném životě moc dobrých věcí nepoznala a měla jen jednoho kamaráda, osamělého pána vedoucího zastavárnu. Byly ovšem doby, kdy mlčenlivý muž dělal něco úplně jiného, a právě jeho zabijácké dovednosti nabyté letitým tvrdým výcvikem mu nyní pomůžou dívku zachránit. I kdyby kvůli tomu měl zlikvidovat všechny mafiány v širokém okolí. Dravý akční thriller s dech beroucí choreografií a drásavě se stupňujícím napětím se stal divácky nejúspěšnějším korejským filmem loňského roku.

IMDb  78 %
Voyo
Akční filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Muž odnikud online

Muž odnikud online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Muž odnikud obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muž odnikud, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muž odnikud postavy.

Muž odnikud recenze a hodnocení

Ve filmu Muž odnikud hrají Won Bin, Kim Sae-ron, Kim Tae-hoon, Kim Hee-won, Kim Seong-oh, Lee Jong-Pil, Thanayong Wongtrakul.

Film Muž odnikud režíruje Lee Jeong-Beom.

Film Muž odnikud má 119 minut.

Film Muž odnikud není zatím nikde online.

Film Muž odnikud není zatím kde sledovat.