FB pixel TP pixel
The Gray Man
The Gray Man

Muž s šedivými vlasy

The Gray Man
USA | 2007 | Thrillery | Sériový vrah | 97 minut

V dějinách Spojených států se objevila spousta persón, na něž by Amerika nejraději zapomenula. A u některých se to skutečně podařilo. Například o muži jménem Albert Fish, jemuž přezdívali The Gray Man nebo také Brooklynský upír, se dlouhá léta nemluvilo. Tedy až do momentu, kdy přišlo na scénu Mlčen...

V dějinách Spojených států se objevila spousta persón, na něž by Amerika nejraději zapomenula. A u některých se to skutečně podařilo. Například o muži jménem Albert Fish, jemuž přezdívali The Gray Man nebo také Brooklynský upír, se dlouhá léta nemluvilo. Tedy až do momentu, kdy přišlo na scénu Mlčení jehňátek a jeho hlavní „hrdina“ Hannibal Lecter. Právě Albert Fish byl totiž jeho částečnou předlohou. Režisér Scott L. Flynn se rozhodl o Fishovi v roce 2007 natočit samostatný film. Toto komorní, a přesto ve výpovědi intenzivní a děsivé drama je příběhem jednoho z nejhorších vrahů, s nimiž měl nový kontinent kdy co dočinění. Fish trpěl bludy, kompulzivním lhářstvím, ale stejně tak i touhou prolévat krev. Byl to člověk, který vlastně ani nebyl člověk. Psychopatický a sadistický zabiják dětí byl nakonec usvědčen z únosu a vraždy desetileté Grace Buddové a sám se přiznal ke třem vraždám. Je však možné, že měl na svědomí až stovku malých školáků, které nejen že zabíjel, ale následně i pojídal. V úloze zrůdy, jejíž řádění v roce 1936 zastavil proud procházející elektrickým křeslem, se českému publiku představí původem belgický Patrick Bauchau.

Hrají: Patrick Bauchau, Jack Conley, Jillian Armenante, Silas Weir Mitchell, Vyto Ruginis, Lexi Ainsworth

IMDb  60 % Kinobox  61 %

Muž s šedivými vlasy online

Sledovat Muž s šedivými vlasy online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muž s šedivými vlasy online, zda je ke stažení a zda má Muž s šedivými vlasy dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč nebo 239 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 4. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 30. 6. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Muž s šedivými vlasy recenze a hodnocení

Ve filmu Muž s šedivými vlasy hrají Patrick Bauchau, Jack Conley, Jillian Armenante, Silas Weir Mitchell, Vyto Ruginis, Lexi Ainsworth.

Film Muž s šedivými vlasy režíruje .

Film Muž s šedivými vlasy má 97 minut.

Film Muž s šedivými vlasy můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki.

Film Muž s šedivými vlasy je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.