FB pixel TP pixel
It Could Happen to You
It Could Happen to You

Může to potkat i vás

It Could Happen to You
USA | 1994 | Romantické filmy | Romantická komedie | 101 minut

Charlie Lang, pětatřicetiletý sympatický muž, je newyorským policistou. V žádném případě to však není typický drsňák - právě naopak. Spíš než tvrdé pěsti a služební pistole používá milých slov a v náručí přenáší přes ulici bezradné děti. Jeho manželka Muriel není jeho dobráckou povahou nijak nadšená...

Charlie Lang, pětatřicetiletý sympatický muž, je newyorským policistou. V žádném případě to však není typický drsňák - právě naopak. Spíš než tvrdé pěsti a služební pistole používá milých slov a v náručí přenáší přes ulici bezradné děti. Jeho manželka Muriel není jeho dobráckou povahou nijak nadšená a tuší, že se s ním bohatství a společenské postavení jen ztěží dočká. Při jedné z pochůzek zajde Charlie se svým černým parťákem na malou svačinu. Sotva si objednají, už je vysílačkou volají k případu. Charlie chce ve spěchu zaplatit, ale ouha - nemá dost peněz. A tak jediné, co může nabídnout rozmrzelé servírce jako spropitné, je polovina výhry v městské loterii. Jenže, co slíbil napůl žertem, stává se vzápětí šokující skutečností! 4 miliony dolarů výhry! A Charlie je odhodlán slíbenou polovinu odevzdat. Muriel málem omdlí. Prahne po penězích, po snobských večírcích a drahých šatech - zatímco servírka Yvone nechce uvěřit, že někdo jako Charlie ještě existuje...

Hrají: Nicolas Cage, Bridget Fonda, Rosie Perez, Wendell Pierce, Seymour Cassel, Stanley Tucci, Richard Jenkins

Režie: Andrew Bergman

IMDb  64 % Kinobox  63 %

Může to potkat i vás online

Sledovat Může to potkat i vás online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Může to potkat i vás online, zda je ke stažení a zda má Může to potkat i vás dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 13. 6. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Může to potkat i vás novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Může to potkat i vás, které najdeš na našem webu.

12 filmů, které budou od 1. října nově dostupné na Netflixu
12 filmů, které budou od 1. října nově dostupné na Netflixu
28.09.2020 | Tipy na film

Blíží se konec měsíce, což znamená, že Netflix bude pomalu přidávat nově zakoupené filmy do nabídky. Pojďme se podívat na 12 filmů, které už mají svůj vstup na Netflix oznámený.

Může to potkat i vás zajímavosti

Celosvětové tržby
37 939 757 $
Tržby v USA
37 939 757 $
Tržby v českých kinech
149 465 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 505 diváků

Může to potkat i vás recenze a hodnocení

Ve filmu Může to potkat i vás hrají Nicolas Cage, Bridget Fonda, Rosie Perez, Wendell Pierce, Seymour Cassel, Stanley Tucci, Richard Jenkins.

Film Může to potkat i vás režíruje Andrew Bergman.

Film Může to potkat i vás má 101 minut.

Film Může to potkat i vás vidělo v českých kinech 4 505 diváků.

Film Může to potkat i vás můžete vidět na iTunes.

Film Může to potkat i vás je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.