FB pixel TP pixel
Muži v offsidu
Muži v offsidu

Muži v offsidu

Muži v offsidu
Česko | 1931 | Komedie | Fotbal | 96 minut

Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavie a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem. Krejčího nekonečně uhání vdova Ouholičková, ale otec Habásko statečně odolává. Habáskové neu...

Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavie a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem. Krejčího nekonečně uhání vdova Ouholičková, ale otec Habásko statečně odolává. Habáskové neuznávají jiný klub kromě S. K. Viktorie. Jednou na utkání Slavie - Viktorie se střetne Načeradec s Emanem. Jejich bouřlivou rozpravu ukončí až strážník a odsoudí oba k pořádkové pokutě. Eman, který je nezaměstnaný, nemá na pokutu peníze. Načeradec zaplatí i za něho a nabídne mu práci ve svém obchodě. V novém zaměstnání se Eman zamiluje do Emilky Šefelínové z Nuslí. Tuto známost chce otec Šefelín bez milosti ukončit. Ale oblíbí si otce Habáska pro jeho bodrou povahu. Proto může všechno skončit svatbou Emana s Emilkou v kostele svaté Ludmily.

IMDb  68 % CSFD  76 %

Muži v offsidu online

Sledovat Muži v offsidu online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muži v offsidu online, zda je ke stažení a zda má Muži v offsidu dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 6. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč

Muži v offsidu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Muži v offsidu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Muži v offsidu postavy.

Jindřich Plachta
Jindřich Plachta
krejčí Habásko
Eman Fiala
Eman Fiala
Eman, Habáskův syn
Hugo Haas
Hugo Haas
Richard Načeradec
Jožka Vanerová
Jožka Vanerová
Hedvika, Načeradcova žena
Felix Kühne
Felix Kühne
strýc Kauders
Betty Kysilková
Betty Kysilková
Ouholičková
Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
Šefelín
Ella Nollová
Ella Nollová
Šefelínová
Eman Fiala
Eman Fiala
Hudba

Muži v offsidu recenze a hodnocení