FB pixel TP pixel
Muži v offsidu
Muži v offsidu

Muži v offsidu

Muži v offsidu
Česko | 1931 | Komedie | Fotbal | 96 minut

Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavie a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem. Krejčího nekonečně uhání vdova Ouholičková, ale otec Habásko statečně odolává. Habáskové neu...

Majitel obchodu s konfekcí, pan Richard Načeradec ze Žižkova, je nadšeným fandou S. K. Slavie a přes odpor své ženy chodí každou neděli na fotbal. Krejčí Emanuel Habásko žije osaměle s dospělým synem Emanem. Krejčího nekonečně uhání vdova Ouholičková, ale otec Habásko statečně odolává. Habáskové neuznávají jiný klub kromě S. K. Viktorie. Jednou na utkání Slavie - Viktorie se střetne Načeradec s Emanem. Jejich bouřlivou rozpravu ukončí až strážník a odsoudí oba k pořádkové pokutě. Eman, který je nezaměstnaný, nemá na pokutu peníze. Načeradec zaplatí i za něho a nabídne mu práci ve svém obchodě. V novém zaměstnání se Eman zamiluje do Emilky Šefelínové z Nuslí. Tuto známost chce otec Šefelín bez milosti ukončit. Ale oblíbí si otce Habáska pro jeho bodrou povahu. Proto může všechno skončit svatbou Emana s Emilkou v kostele svaté Ludmily.

Hrají: Jindřich Plachta, Eman Fiala, Hugo Haas, Jožka Vanerová, Felix Kühne, Betty Kysilková, Jiřina Štěpničková

Režie: Svatopluk Innemann

IMDb  68 % Kinobox  74 %

Muži v offsidu online

Sledovat Muži v offsidu online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Muži v offsidu online, zda je ke stažení a zda má Muži v offsidu dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Muži v offsidu recenze a hodnocení

Ve filmu Muži v offsidu hrají Jindřich Plachta, Eman Fiala, Hugo Haas, Jožka Vanerová, Felix Kühne, Betty Kysilková, Jiřina Štěpničková.

Film Muži v offsidu režíruje Svatopluk Innemann.

Film Muži v offsidu má 96 minut.

Film Muži v offsidu můžete vidět na Prima Plus.

Film Muži v offsidu je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.