FB pixel TP pixel
MY 2

MY 2

MY 2
Česko | 2014 | Romantické filmy | Vztahy

Milostný příběh ze současného velkoměsta. Třicetiletá Ema (Jana Plodková) na útěku od manžela (Jiří Vyorálek) zakotví uprostřed noci u svého kadeřníka Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého skoro nezná. Postupně se sbližují a jejich přátelství se mění v hlubší vztah, přestože Tonyho nespoutaný život je pr...

Milostný příběh ze současného velkoměsta. Třicetiletá Ema (Jana Plodková) na útěku od manžela (Jiří Vyorálek) zakotví uprostřed noci u svého kadeřníka Tonyho (Ondřej Nosálek), kterého skoro nezná. Postupně se sbližují a jejich přátelství se mění v hlubší vztah, přestože Tonyho nespoutaný život je pro Emu často těžko pochopitelný. Tony je gay. Rodiče Emy (Milena Steinmasslová a Luděk Sobota) trvají na tom, aby se Ema vrátila domů. Ve vizuálně hravém snímku se objeví i Ondřej Malý, Václav Havelka nebo Adam Mišík. Na hudbě se podílel Jan P. Muchow, titulní píseň nazpívala Lenny a jednu skladbu pro film složil a nahrál Mike Figgis. Scénář k filmu napsala režisérka Slobodanka Radun se spisovatelkou Radkou Denemarkovou.

IMDb  62 % CSFD  53 %

MY 2 online

Sledovat MY 2 online můžeš na Netflix, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film MY 2 online, zda je ke stažení a zda má MY 2 dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 13. 1. 2021
Předplatné za 199 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

MY 2 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu MY 2, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu MY 2 postavy.

MY 2 novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu MY 2, které najdeš na našem webu.

10 nejsledovanějších filmů na Netflixu současnosti
10 nejsledovanějších filmů na Netflixu současnosti
07.02.2021 | Tipy na film

První měsíc nového roku je za námi a stejně jako téměř všechny měsíce toho minulého jsme jej strávili v lockdownu. Díky tomu měla spousta z nás šanci sledovat Netflix a do top desítky těch vůbec nejsledovanějších snímků dostaly následující. Koukali jste na ně taky?

5 povedených českých filmů, které jsou nově dostupné na Netflixu
5 povedených českých filmů, které jsou nově dostupné na Netflixu
14.01.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix ani v novém roce nehodlá zastavovat v přidávání českých filmů do své nabídky. Nově přidal hned 5 snímků, které patří mezi to zajímavější, co se v posledních letech urodilo.

MY 2 zajímavosti

Tržby v českých kinech
97 714 Kč
Návštěvnost v českých kinech
780 diváků

MY 2 recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Letošní sbírka zbytečných českých filmů má nový přírůstek. Jmenuje se MY 2, do kin vstoupí ve čtvrtek a působí jako mix francouzské salonní školy se školním cvi......   Celá recenze

 30 %

Ve filmu MY 2 hrají Jana Plodková, Ondřej Nosálek, Adam Mišík, Luděk Sobota, Ondřej Malý, Jiří Vyorálek, Milena Steinmasslová.

Film MY 2 režíruje Slobodanka Radun.

Film MY 2 vidělo v českých kinech 780 diváků.

Film MY 2 můžete vidět na Netflix, Vodafone TV.

Film MY 2 je online na Netflix, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.