FB pixel TP pixel
Live Flesh

Na dno vášně

Live Flesh
Španělsko | 1997 | Thrillery | Pomsta | 103 minut

Victor je roznašeč pizzy, poměrně ostrý chlápek, ale hlavně těžký milovník žen. Právě to jej přivede do problémů, když se v bytě mladé narkomanky Eleny střetne s policií a během potyčky kdosi vážně postřelí jednoho ze strážců zákona - Davida. Když je po šesti letech nespravedlivě strávených ve vězen...

Victor je roznašeč pizzy, poměrně ostrý chlápek, ale hlavně těžký milovník žen. Právě to jej přivede do problémů, když se v bytě mladé narkomanky Eleny střetne s policií a během potyčky kdosi vážně postřelí jednoho ze strážců zákona - Davida. Když je po šesti letech nespravedlivě strávených ve vězení Victor propuštěn, jeho činy vede pouze myšlenka na pomstu. A on už má plán.(oficiální text distributora)

IMDb  75 %

Na dno vášně online

Sledovat Na dno vášně online můžeš na KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na dno vášně online, zda je ke stažení a zda má Na dno vášně dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 22. 4. 2022
Cena nezjištěna

Na dno vášně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na dno vášně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na dno vášně postavy.

Na dno vášně zajímavosti

Tržby v českých kinech
415 792 Kč
Návštěvnost v českých kinech
6 752 diváků

Na dno vášně recenze a hodnocení

Ve filmu Na dno vášně hrají Liberto Rabal, Francesca Neri, Penélope Cruz, Ángela Molina, Mariola Fuentes, Yael Be, María Rosenfeldt.

Film Na dno vášně režíruje Pedro Almodóvar.

Film Na dno vášně má 103 minut.

Film Na dno vášně vidělo v českých kinech 6 752 diváků.

Film Na dno vášně můžete vidět na KVIFF TV, Starmax.

Film Na dno vášně je online na KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.