FB pixel TP pixel
Rust and Bone

Na dřeň

Rust and Bone
Francie | 2012 | Romantické filmy | Doják | 123 minut

Alimu (Matthias Schoenaerts) byl do péče svěřen jeho pětiletý syn, ale se Samem (Armand Verdure) se sotva znají a ocitají se bez domova, bez peněz a bez přátel. A tak se Ali uchýlí ke své sestře Anně (Corinne Masiero) do jihofrancouzského města Antibes. Tam najednou život vypadá snadnější a zalitý s...

Alimu (Matthias Schoenaerts) byl do péče svěřen jeho pětiletý syn, ale se Samem (Armand Verdure) se sotva znají a ocitají se bez domova, bez peněz a bez přátel. A tak se Ali uchýlí ke své sestře Anně (Corinne Masiero) do jihofrancouzského města Antibes. Tam najednou život vypadá snadnější a zalitý sluncem. Ali, muž impozantní velikosti a síly, dostane práci jako vyhazovač v nočním klubu a Sam začne chodit do školy. V klubu se Ali seznámí s rezervovanou Stephanie (Marion Cotillard), která ve vodním parku vystupuje s kosatkami. Ani Stephanie, ani Ali zatím netuší, že každému z nich se vlastní svět již brzy zhroutí a jediné, co je může zachránit, je vzájemná blízkost.

IMDb  75 %

Na dřeň online

Sledovat Na dřeň online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na dřeň online, zda je ke stažení a zda má Na dřeň dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Na dřeň obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na dřeň, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na dřeň postavy.

Na dřeň novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Na dřeň, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste přehlédli na HBO GO a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste přehlédli na HBO GO a je to chyba
23.01.2020 | Tipy na film

Stejně jako Netflix, i konkurenční HBO ve své streamovací službě tlačí do popředí hlavně své či licencované novinky. A prohrabávat se celým jeho katalogem je dost často za trest. Podívali jsme se tedy do hlubin HBO GO za vás a nalezli filmové poklady, které byste rozhodně neměli dále přehlížet!

Na dřeň zajímavosti

Tržby v českých kinech
557 889 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 864 diváků

Na dřeň recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Původní název zní Rez a kost, český Na dřeň, pracovní "kosatka". Protože hrdinku, cvičitelku v podání Marion Cotillardové, právě velrybí svěřenkyně připraví o nohy a změní tak její život....   Celá recenze

 65 %