FB pixel TP pixel
The Edge of Love

Na hraně lásky

The Edge of Love
Velká Británie | 2008 | Romantické filmy | Druhá světová válka | 110 minut

Britský režisér John Maybury (LÁSKA PROKLETÁ, SVĚRACÍ KAZAJKA) do svého nového snímku obsadil hereckou hvězdu Keiru Knightley, jejíž matka, Sharman MacDonald, je autorkou původní divadelní hry i scénáře. Příběh popisuje vztah známého waleského básníka Dylana Thomase (Matthew Rhys) se dvěma ženami - ...

Britský režisér John Maybury (LÁSKA PROKLETÁ, SVĚRACÍ KAZAJKA) do svého nového snímku obsadil hereckou hvězdu Keiru Knightley, jejíž matka, Sharman MacDonald, je autorkou původní divadelní hry i scénáře. Příběh popisuje vztah známého waleského básníka Dylana Thomase (Matthew Rhys) se dvěma ženami - jeho maželkou Caitlin (Sienna Miller) a přítelkyní z dětství Verou Phillips (Keira Knightley), jejíž osud se však pojí s jiným mužem, Williamem Killickem (Cillian Murphy). Obě ženy jsou nespoutané, obě jsou okouzlující a obě po něm touží. Pro kterou z nich se rozhodne?

IMDb  63 % CSFD  63 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Na hraně lásky online

Na hraně lásky online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na hraně lásky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na hraně lásky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na hraně lásky postavy.

Na hraně lásky recenze a hodnocení

Ve filmu Na hraně lásky hrají Keira Knightley, Sienna Miller, Matthew Rhys, Graham Suggs McPherson, Richard Dillane, Anne Lambton, Camilla Rutherford.

Film Na hraně lásky režíruje John Maybury.

Film Na hraně lásky má 110 minut.

Film Na hraně lásky není zatím nikde online.

Film Na hraně lásky není zatím kde sledovat.