FB pixel TP pixel
Edge of Darkness
Edge of Darkness

Na hraně temnoty

Edge of Darkness
USA | 2010 | Thrillery | Pomsta | 117 minut

Propracovaný detektivní thriller s Melem Gibsonem, který se v hlavní filmové roli objevuje poprvé od roku 2002, kombinuje skvělý scénář s přímočarou akcí. Detektivovi Thomasovi Cravenovi umírá v náručí jeho vlastní dcera. Během vyšetřování její vraždy proniká Thomas stále hlouběji do nebezpečného sv...

Propracovaný detektivní thriller s Melem Gibsonem, který se v hlavní filmové roli objevuje poprvé od roku 2002, kombinuje skvělý scénář s přímočarou akcí. Detektivovi Thomasovi Cravenovi umírá v náručí jeho vlastní dcera. Během vyšetřování její vraždy proniká Thomas stále hlouběji do nebezpečného světa zločinů velkých korporací, vládního krytí a vražd, které je mají utajit. Jeden z nájemných vrahů, kteří zametají a čistí důkazy, ho navede směrem, jež změní pátrání na divokou temnou cestu až na hranici vykoupení.

IMDb  66 %

Na hraně temnoty online

Sledovat Na hraně temnoty online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na hraně temnoty online, zda je ke stažení a zda má Na hraně temnoty dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna

Na hraně temnoty obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na hraně temnoty, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na hraně temnoty postavy.

Na hraně temnoty zajímavosti

Celosvětové tržby
81 124 129 $
Tržby v USA
43 313 890 $
Tržby v českých kinech
1 197 937 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 137 diváků

Na hraně temnoty recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
20.02.2010 22:13:00

Nejaky moc zamotany. Skoda, s Melem by mi klidne stacila i dalsi Odplata.

 60 %

Ve filmu Na hraně temnoty hrají Mel Gibson, Danny Huston, Shawn Roberts, Caterina Scorsone, Wayne Duvall, Frank Grillo, David Aaron Baker.

Film Na hraně temnoty režíruje Martin Campbell.

Film Na hraně temnoty má 117 minut.

Film Na hraně temnoty vidělo v českých kinech 9 137 diváků.

Film Na hraně temnoty můžete vidět na Starmax.

Film Na hraně temnoty je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.