FB pixel TP pixel
A l'abordage !
A l'abordage !

Na palubu!

A l'abordage !
Francie | 2021 | Komedie | Romantická komedie | 95 minut

Měla to být jednorázová spolujízda, ale všechno se zkomplikovalo už v Paříži, kde místo očekávaných slečen obsadili sedadla Edouardova auta zavalitý dobrák Chérif a hovorný frajírek Félix. Úzkostlivý mamánek za volantem se stává mimoděčným pasažérem Félixova romantického nápadu překvapit na venkově ...

Měla to být jednorázová spolujízda, ale všechno se zkomplikovalo už v Paříži, kde místo očekávaných slečen obsadili sedadla Edouardova auta zavalitý dobrák Chérif a hovorný frajírek Félix. Úzkostlivý mamánek za volantem se stává mimoděčným pasažérem Félixova romantického nápadu překvapit na venkově dívku, se kterou prožil krátký letní románek. Trio symbolicky ztroskotá v idylických kulisách divoké řeky a prázdninového kempu na jihu Francie. Ve filmu Guillaume Braca se vtipně prolínají prvky buddy komedie a neokázalé civilnosti klasika francouzské nové vlny Erica Rohmera. Poetický film Na palubu! vypráví o síle nečekaného přátelství, plachých romancích a bolestivých ranách, které se v žáru horkého léta buď rychle zahojí, nebo už nikdy nezmizí; o čase dospívání, kdy je všechno zdánlivě jen jako, ale ve skutečnosti už doopravdy.

IMDb  71 % CSFD  64 %

Na palubu! online

Sledovat Na palubu! online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, SupremeXP. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na palubu! online, zda je ke stažení a zda má Na palubu! dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
české titulky | od 8. 7. 2021
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 6. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
SupremeXP
SupremeXP
české titulky | od 4. 11. 2021
Půjčení (HD) za 60 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na palubu! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na palubu!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na palubu! postavy.

Na palubu! zajímavosti

Tržby v českých kinech
238 421 Kč
Návštěvnost v českých kinech
2 002 diváků

Na palubu! recenze a hodnocení

Kateřina Slavíková
Kateřina Slavíková
20.11.2020

Na palubu! je příjemná letní komedie o lásce, životě a přátelství. I přes množství úsměvných scén film není vyloženě komický, mísí se v něm s humorem i prvky dramatu. Celkově z filmu však sálá pozitivní atmosféra. Ideální film po náročném dni....   Celá recenze

 70 %

Ve filmu Na palubu! hrají Éric Nantchouang, Salif Cissé, Edouard Sulpice, Asma Messaoudene, Ana Blagojevic, Lucie Gallo, Martin Mesnier.

Film Na palubu! režíruje Guillaume Brac.

Film Na palubu! má 95 minut.

Film Na palubu! vidělo v českých kinech 2 002 diváků.

Film Na palubu! můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, SupremeXP.

Film Na palubu! je online na DaFilms, KVIFF TV, Starmax, SupremeXP, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.