FB pixel TP pixel
Empire Records

Na plný pecky

Empire Records
USA | 1995 | Drama | Hudba | 90 minut

Empire Records je film o mladých zaměstnancích obchodu s hudbou, kteří milují dobrou hudbu a svůj obchod nade vše a jednoho dne spojí své síly aby zabránily prodeji milovaného obchůdku firmě Music Town... Film se odehrává během jediného dne, kdy dojde k nečekaným zvratům i v osobním životě všech zam...

Empire Records je film o mladých zaměstnancích obchodu s hudbou, kteří milují dobrou hudbu a svůj obchod nade vše a jednoho dne spojí své síly aby zabránily prodeji milovaného obchůdku firmě Music Town... Film se odehrává během jediného dne, kdy dojde k nečekaným zvratům i v osobním životě všech zaměstnanců Empire Records, projdou zkouškou úpřímnosti a pevnosti vztahů mezi sebou a zároveň každý z nich si vyřeší své soukromé bolístky. Film je plný začínajících hvězd (jako Liv Tyler, Robin Tunney, Renée Zellweger), které se bezprostředně a bez sentimentu sn…

Hrají: Anthony LaPaglia, Debi Mazar, Maxwell Caulfield, Liv Tyler, Robin Tunney, Renée Zellweger, Ethan Embry

Režie: Allan Moyle

IMDb  67 % Kinobox  69 %

Na plný pecky online

Sledovat Na plný pecky online můžeš na Disney Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na plný pecky online, zda je ke stažení a zda má Na plný pecky dabing nebo titulky.

Disney Plus
Disney Plus
anglické titulky | původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 17. 2. 2023
Předplatné za 239 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na plný pecky novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Na plný pecky, které najdeš na našem webu.

20 skvělých filmů, které jste přehlédli na Amazon Prime a je to chyba
20 skvělých filmů, které jste přehlédli na Amazon Prime a je to chyba
02.02.2020 | Tipy na film

Když se řekne Amazon Prime, vybaví se vám pravděpodobně výtečná seriálová Potvora, remake Nedotknutelných, anebo komedie Pěkně blbě. Pojďme se ale podívat na 20 filmů, které nespadají pod původní tvorbu Amazonu a najít je v jeho katalogu vyžaduje pevné nervy a archeologické schopnosti Indiana Jonese.

Na plný pecky recenze a hodnocení

Ve filmu Na plný pecky hrají Anthony LaPaglia, Debi Mazar, Maxwell Caulfield, Liv Tyler, Robin Tunney, Renée Zellweger, Ethan Embry.

Film Na plný pecky režíruje Allan Moyle.

Film Na plný pecky má 90 minut.

Film Na plný pecky můžete vidět na Disney Plus.

Film Na plný pecky je online na Disney Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.