FB pixel TP pixel
Stritreysery

Na plný plyn

Stritreysery
Francie | 2008 | Akční filmy | 100 minut

Víc rychlosti, víc zábavy! Žijí jenom rychlostí a pouliční závody jsou jejich vášní. Skupinka mladíků, která si nedokáže představit svůj život bez nadupaných motorů a risku, se dostane k nelegálnímu podniku, kdy mají ukrást během noci několik luxusních automobilů. Ne všichni se ale chtějí na takové ...

Víc rychlosti, víc zábavy! Žijí jenom rychlostí a pouliční závody jsou jejich vášní. Skupinka mladíků, která si nedokáže představit svůj život bez nadupaných motorů a risku, se dostane k nelegálnímu podniku, kdy mají ukrást během noci několik luxusních automobilů. Ne všichni se ale chtějí na takové akci podílet

IMDb  29 % CSFD  37 %

Sleduj Na plný plyn celý film zdarma

Pusť si Na plný plyn online hned zdarma na Filmtoro.Na plný plyn online

Sledovat Na plný plyn online můžeš na Filmbox+, Filmy česky. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na plný plyn online, zda je ke stažení a zda má Na plný plyn dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 26. 11. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na plný plyn obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na plný plyn, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na plný plyn postavy.

Na plný plyn zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 886 869 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 659 diváků

Na plný plyn recenze a hodnocení

Ve filmu Na plný plyn hrají Aleksey Chadov, Elvira Bolgova, Nikolay Chindyaykin, Aleksey Guskov, Lev Prygunov, Stanislav Bondarenko, Marina Aleksandrova.

Film Na plný plyn režíruje Oleg Fesenko.

Film Na plný plyn má 100 minut.

Film Na plný plyn vidělo v českých kinech 22 659 diváků.

Film Na plný plyn můžete vidět na Filmbox+, Filmy česky.

Film Na plný plyn je online na Filmbox+, Filmy česky, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.