FB pixel TP pixel
Near Dark

Na prahu temnot

Near Dark
USA | 1987 | Horory | Upíři | 95 minut

Bezstarostný Caleb se stává po setkání s kráskou Mae krvežíznivým stvořením, které se musí přes den ukrývat a v noci bojovat s chutí po krvi. Nezamlouvá se mu totiž způsob, jakým jeho společníci, k nimž se musel ve vlastním zájmu přidat, získávají svůj díl stravy. Stává se tak jejich přítěží. Caleb ...

Bezstarostný Caleb se stává po setkání s kráskou Mae krvežíznivým stvořením, které se musí přes den ukrývat a v noci bojovat s chutí po krvi. Nezamlouvá se mu totiž způsob, jakým jeho společníci, k nimž se musel ve vlastním zájmu přidat, získávají svůj díl stravy. Stává se tak jejich přítěží. Caleb se bude muset rozhodnout, zda zůstane se svou láskou a přizpůsobí se upírskému životu, nebo jestli se pokusí vrátit ke své rodině a nějak se vypořádat se svým osudem.

IMDb  70 %
Voyo
Horory na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Na prahu temnot online

Na prahu temnot online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Na prahu temnot obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na prahu temnot, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na prahu temnot postavy.

Na prahu temnot novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Na prahu temnot, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
99 nejlepších hororů všech dob podle filmových kritiků
26.01.2020 | Tipy na film

Máte pocit, že jste viděli nejlepší a nejzásadnější horory historie a jejich subžánrové příslušníky? Tak schválně. Server Rotten Tomatoes vybral na základě hodnocení filmových kritiků necelou stovku nejlepších hororů všech dob a nás by rozhodně zajímalo, kolik jste jich viděli. I nám některé kousky utekly.

Na prahu temnot recenze a hodnocení

Ve filmu Na prahu temnot hrají Adrian Pasdar, Jenny Wright, Lance Henriksen, Bill Paxton, Jenette Goldstein, Tim Thomerson, Joshua John Miller.

Film Na prahu temnot režíruje Kathryn Bigelow.

Film Na prahu temnot má 95 minut.

Film Na prahu temnot není zatím nikde online.

Film Na prahu temnot není zatím kde sledovat.