FB pixel TP pixel
See You Up There
See You Up There

Na shledanou tam nahoře

See You Up There
Francie | 2017 | Komedie | Dramedy | 117 minut

Listopad 1918. Do konce světové války zbývá jen pár dní. Poručík Henri d´Aulnay-Pradelle je přesto ochotný kvůli uznání a povýšení jít i přes mrtvoly a posílá svou jednotku do nesmyslného útoku. Tato zbytečná zteč na kótu 113 nerozlučitelně spojí dva vojíny, nenápadného účetního Alberta Maillarda a ...

Listopad 1918. Do konce světové války zbývá jen pár dní. Poručík Henri d´Aulnay-Pradelle je přesto ochotný kvůli uznání a povýšení jít i přes mrtvoly a posílá svou jednotku do nesmyslného útoku. Tato zbytečná zteč na kótu 113 nerozlučitelně spojí dva vojíny, nenápadného účetního Alberta Maillarda a nadaného umělce z bohaté rodiny Édouarda Péricourta. Albert skončí po výbuchu zasypaný v zákopu a Édouard ho vyhrabe a zachrání. Hned nato jej ale zásáhne střepin a přijde o kus obličeje. Toto znetvoření ovlivní životní příběh obou vojáků i po demobilizaci. Albert se stane Édouardovým pečovatelem a nakonec společně připraví monumentální podvod postavený na národním uctívání válečných hrdinů pomocí pomníků. A poručík Pradelle mezitím bezostyšně vydělává na státní zakázce založené na exhumaci padlých a na výstavbě válečných hřbitovů. Jejich cesty se tak musí zákonitě protnout.

Hrají: Nahuel Pérez Biscayart, Albert Dupontel, Laurent Lafitte, Niels Arestrup, Émilie Dequenne, Mélanie Thierry, Nicolas de Lavergne

Režie: Albert Dupontel

IMDb  75 % Kinobox  74 %

Na shledanou tam nahoře online

Sledovat Na shledanou tam nahoře online můžeš na DaFilms, iTunes, KVIFF TV, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na shledanou tam nahoře online, zda je ke stažení a zda má Na shledanou tam nahoře dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
české titulky | od 4. 5. 2021
Půjčení za 65 Kč
iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 329 Kč (i HD)
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 4. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na shledanou tam nahoře recenze a hodnocení

Ve filmu Na shledanou tam nahoře hrají Nahuel Pérez Biscayart, Albert Dupontel, Laurent Lafitte, Niels Arestrup, Émilie Dequenne, Mélanie Thierry, Nicolas de Lavergne.

Film Na shledanou tam nahoře režíruje Albert Dupontel.

Film Na shledanou tam nahoře má 117 minut.

Film Na shledanou tam nahoře můžete vidět na DaFilms, iTunes, KVIFF TV, Prima Plus.

Film Na shledanou tam nahoře je online na DaFilms, iTunes, KVIFF TV, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.