FB pixel TP pixel
Na stříbrném zrcadle
Na stříbrném zrcadle

Na stříbrném zrcadle

Na stříbrném zrcadle
Česko | 1955 | Drama | Rodinné

Český dětský film vypráví o mladé školačce a jejich dvou láskách: krasobruslení a hudbě. Protože si nedovede dobře rozdělit své sily a čas k učení, sportu a klavíru, má neúspěchy. Již se chce vzdát jedné ze svých lásek, její učitelka ji však dodá odvahy a ukáže jí na svém příkladu, jak správně hospo...

Český dětský film vypráví o mladé školačce a jejich dvou láskách: krasobruslení a hudbě. Protože si nedovede dobře rozdělit své sily a čas k učení, sportu a klavíru, má neúspěchy. Již se chce vzdát jedné ze svých lásek, její učitelka ji však dodá odvahy a ukáže jí na svém příkladu, jak správně hospodařit silami i časem. Věra pochopí, vrhne se s novým zápalem do učení i cvičení. A již v krátké době přináší její snaha úspěch. Je opět jednou z nejlepších žaček ve třídě, na školní besídce hraje na klavír a vystupuje též na krasobruslařském večeru.

CSFD  51 %

Na stříbrném zrcadle online

Sledovat Na stříbrném zrcadle online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na stříbrném zrcadle online, zda je ke stažení a zda má Na stříbrném zrcadle dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 31. 10. 2020
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na stříbrném zrcadle obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na stříbrném zrcadle, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na stříbrném zrcadle postavy.

Na stříbrném zrcadle recenze a hodnocení

Ve filmu Na stříbrném zrcadle hrají Jindra Kramperová, Jiřina Steimarová, Radovan Lukavský, Věra Motyčková, Emil Bolek, Zdena Kožíková, Věra Bublíková, Adam Novák, Mikuláš Rachlík, Zdeněk Martínek, Helena Bukovanská.

Film Na stříbrném zrcadle režíruje Jaromír Pleskot.

Film Na stříbrném zrcadle můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Na stříbrném zrcadle je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.