FB pixel TP pixel
Autumn Gold
Autumn Gold

Na stupních vítězů

Autumn Gold
Německo | 2010 | Dokumenty | Sport | 94 minut

Citlivé, formálně vytříbené a místy úsměvné portréty představují pět atletů, kteří se ve skromných podmínkách připravují na 18. mezinárodní seniorské mistrovství světa ve finském Lahti. Tvůrci snímku nám výmluvně ukazují, kolik zdravého ducha, svěží mysli a obdivuhodné kondice je možné uchovat ve st...

Citlivé, formálně vytříbené a místy úsměvné portréty představují pět atletů, kteří se ve skromných podmínkách připravují na 18. mezinárodní seniorské mistrovství světa ve finském Lahti. Tvůrci snímku nám výmluvně ukazují, kolik zdravého ducha, svěží mysli a obdivuhodné kondice je možné uchovat ve starém těle; ať jde o stoletého Vídeňana Alfreda Proksche, který ve volném čase maluje ženské akty, 94letou italskou diskařku Gabre Gabric-Calvesi, 93letého sveřepého sprintera ze Stockholmu Herberta Liedtkeho či 82letého skokana do výšky Jiřího Soukupa z Hradce Králové. Příprava na mistrovství i samotné závody, při nichž nechybí nervozita ani pravá sportovní rivalita, pro ně představují především závod s časem. Snímek nahlíží i do soukromí seniorských atletů, pro něž není největší výzvou pokoření světového rekordu, ale jejich věk. Přesto doufají, že příští rok bude jejich výkon ještě o stupínek lepší.

Hrají: Alfred Proksch, Gabre Gabric, Herbert Liedke

Režie: Jan Tenhaven

IMDb  75 % Kinobox  73 %

Na stupních vítězů online

Sledovat Na stupních vítězů online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na stupních vítězů online, zda je ke stažení a zda má Na stupních vítězů dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 11. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na stupních vítězů recenze a hodnocení

Ve filmu Na stupních vítězů hrají Alfred Proksch, Gabre Gabric, Herbert Liedke.

Film Na stupních vítězů režíruje Jan Tenhaven.

Film Na stupních vítězů má 94 minut.

Film Na stupních vítězů můžete vidět na Netflix.

Film Na stupních vítězů je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.