FB pixel TP pixel
Into Eternity
Into Eternity

Na věčnost

Into Eternity
Dánsko | 2010 | Dokumenty | 75 minut

„Toto místo není místem uctívání. Není ani pomníkem udatných činů. Raději se mu vyhněte. Skrývá se v něm cosi nebezpečného a ohavného. Ve vaší době to bude stejně nebezpečné jako v naší době.“Tváří v tvář těmto větám stane člověk budoucnosti, podaří-li se mu objevit rozsáhlou síť podzemních tunelů, ...

„Toto místo není místem uctívání. Není ani pomníkem udatných činů. Raději se mu vyhněte. Skrývá se v něm cosi nebezpečného a ohavného. Ve vaší době to bude stejně nebezpečné jako v naší době.“Tváří v tvář těmto větám stane člověk budoucnosti, podaří-li se mu objevit rozsáhlou síť podzemních tunelů, které se právě vysekávají do skalního podloží ve Finsku. Bude v nich uložen vysoce radioaktivní odpad, který se musí nejméně na sto tisíc let izolovat od lidí a všech živých organismů, jinak zamoří rozsáhlá území.Úložiště musí vydržet desetkrát déle než jakákoli lidská stavba, a dále musí odolat klimatickým změnám, erozi či evoluci. Skutečnou výzvou je pak zajistit, aby do něj nepronikli lidé. Je to vůbec možné? Jak varovat člověka budoucnosti před odpadem, který po sobě zanecháme? Jak to udělat, aby v něm neviděl pyramidy naší doby, mystická pohřebiště či skryté poklady? Jaké řeči či znakům porozumí ? A pokud nám porozumí, dodrží také naše pokyny?Doufejme, že až úložiště za 120 let dokončíme, budeme na tyto otázky znát odpověď. Dnes se obludné stroje zakusují hloub a hloub do země, zatímco na jejím povrchu se odborníci dohadují, jak vyřešit problém radioaktivního odpadu jednou provždy.Tento film je dostupný pouze divákům ve střední a východní Evropě.

IMDb  74 %

Na věčnost online

Sledovat Na věčnost online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na věčnost online, zda je ke stažení a zda má Na věčnost dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | původní znění | od 11. 12. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na věčnost obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na věčnost, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na věčnost postavy.

Na věčnost recenze a hodnocení

Ve filmu Na věčnost hrají .

Film Na věčnost režíruje Michael Madsen.

Film Na věčnost má 75 minut.

Film Na věčnost můžete vidět na DaFilms.

Film Na věčnost je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.