FB pixel TP pixel
Na vodě
Na vodě

Na vodě

Na vodě
Česko | 2016 | Komediální seriály | Vztahy | 45 minut | Nové díly od 12. 11. 2019

Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil...

Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné.

IMDb  66 % CSFD  57 %

Na vodě online

Sledovat Na vodě online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na vodě online, zda je ke stažení a zda má Na vodě dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 10. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč

Na vodě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Na vodě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Na vodě postavy.

Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
Hugo Karásek
Tomáš Klus
Tomáš Klus
Jan Dlouhý
Luděk Sobota
Luděk Sobota
Čestmír Dubský
Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
Stanislav
Oldřich Kaiser
Oldřich Kaiser
Bohumil Kundera
Oldřich Navrátil
Oldřich Navrátil
kapitán Josef
Iva Pazderková
Iva Pazderková
Laděna
Lenka Vlasáková
Lenka Vlasáková
Boženka Fialová
Milan Cieslar
Milan Cieslar
Režie

Na vodě recenze a hodnocení