FB pixel TP pixel
Lone Survivor

Na život a na smrt

Lone Survivor
USA | 2013 | Válečné filmy | Válka v Afghanistánu | 121 minut

Členové amerických zvláštních jednotek Navy SEALs jsou nejlepší vojáci na světě: fyzicky zdatní a psychicky odolní takřka za hranice lidských možností; nejlépe vycvičení, vybavení dokonalou schopností přežít kdekoli. V noci z 27. na 28. června 2005 jsou čtyři členové elitní jednotky vysazeni helikop...

Členové amerických zvláštních jednotek Navy SEALs jsou nejlepší vojáci na světě: fyzicky zdatní a psychicky odolní takřka za hranice lidských možností; nejlépe vycvičení, vybavení dokonalou schopností přežít kdekoli. V noci z 27. na 28. června 2005 jsou čtyři členové elitní jednotky vysazeni helikoptérou v afghánských horách. Úkolem operace Red Wings je na nedaleké základně Talibánců zneškodnit jednoho z jejich pohlavárů, blízkého přítele Usámy bin Ládina. Hned na začátku ale řeší problém, který nečekali. Narazí na místního pastevce, ještě chlapce, a vojáci rázem stojí před morálním dilematem: mají dítě zabít anebo ho pustit a riskovat prozrazení? Rozhodnou se pro druhou možnost. Chyba. V krátké chvíli čelí obrovské přesile po zuby ozbrojených Talibánců a následuje krvavá bitva na život a na smrt.

Hrají: Mark Wahlberg, Ali Soliman, Eric Bana, Alexander Ludwig, Dan Bilzerian, Rick Vargas, Scott Elrod, Ryan Kay, Corey Large, Taylor Kitsch, Emile Hirsch

Režie: Peter Berg

IMDb  75 % Kinobox  77 %

Na život a na smrt online

Sledovat Na život a na smrt online můžeš na Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Na život a na smrt online, zda je ke stažení a zda má Na život a na smrt dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Na život a na smrt novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Na život a na smrt, které najdeš na našem webu.

15 nejlepších filmů, které najdete na YouTube kanále Filmy česky a zadarmo
15 nejlepších filmů, které najdete na YouTube kanále Filmy česky a zadarmo
14.04.2020 | České novinky

YouTube kanál Filmy česky a zadarmo v uplynulých 3 týdnech přinesl dohromady 15 oblíbených českých filmů, které jsou dostupné vždy po dobu 30 dní. Kromě těchto "koronavirových" přídavků však kanál nabízí i další filmy. Pojďme se podívat na ty nejlepší.

Na YouTube nyní najdete zdarma a česky Vykoupení z věznice Shawshank
Na YouTube nyní najdete zdarma a česky Vykoupení z věznice Shawshank
26.06.2019 12:00:00 | Filmové novinky

Pokud upřednostňujete české filmy s dabingem a bez poplatků, YouTube je pro vás ideální variantou, neboť nabízí hned několik kanálů, kde lze přijít k filmům výměnou za několik automatických reklam. Jedním z nich jsou Filmy česky a zadarmo, kde je nově i Vykoupení z věznice Shawshank.

Na život a na smrt zajímavosti

Rozpočet
40 000 000 $
Celosvětové tržby
154 802 912 $
Tržby v USA
125 095 601 $
Tržby v českých kinech
1 266 727 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 241 diváků
Počet sprostých slov
161 f**k ve filmu

Na život a na smrt recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Americký film Na život a na smrt s Markem Wahlbergem v hlavní roli líčí skutečnou událost z americké mise v Aghánistánu. Akce v něm nechybí, ale nejde o výbušné......   Celá recenze

 65 %

Ve filmu Na život a na smrt hrají Mark Wahlberg, Ali Soliman, Eric Bana, Alexander Ludwig, Dan Bilzerian, Rick Vargas, Scott Elrod, Ryan Kay, Corey Large, Taylor Kitsch, Emile Hirsch.

Film Na život a na smrt režíruje Peter Berg.

Film Na život a na smrt má 121 minut.

Film Na život a na smrt měl rozpočet 40 000 000 $.

Film Na život a na smrt vidělo v českých kinech 9 241 diváků.

Film Na život a na smrt můžete vidět na Prima Plus, Voyo.

Film Na život a na smrt je online na Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.