FB pixel TP pixel
Lucky Number Slevin

Nabít a zabít

Lucky Number Slevin
USA | 2006 | Thrillery | 110 minut

Slevinovi se právě moc nevede. Jeho dům byl určený k demolici a on se vydává za svou přítelkyní, která má však již jiného. Aby se dostal z toho všeho, půjčí si byt svého přítele Nicka Fishera v New Yorku, zatím co on je mimo město. Avšak Nickova nepřítomnost přibude na seznam jeho problémů. New York...

Slevinovi se právě moc nevede. Jeho dům byl určený k demolici a on se vydává za svou přítelkyní, která má však již jiného. Aby se dostal z toho všeho, půjčí si byt svého přítele Nicka Fishera v New Yorku, zatím co on je mimo město. Avšak Nickova nepřítomnost přibude na seznam jeho problémů. New York je nebezpečné místo pro život, s podsvětím plným kriminálníků a gangsterů. Ale dva z nich jsou nejrespektovanější: Rabbi (Ben Kingsley) a Boss (Morgan Freeman). Kdysi partneři a nyní úhlavní nepřátelé. Jeden druhého obviňují z nedávných záhadných vražd bookmakerů. Mezitím se Slevin seznamuje se svou krásnou sousedkou Lindsey. Jejich flirt je však brzy přerušen, když se Bossovi lidé vrátí pro Nicka do jeho bytu. Nikdo neví jak Nick vypadá a Slevin gangstery nedokáže přesvědčit, že není ten koho hledají. Slevin se tak ocitne před Bossem a dostane onu příslovečnou nabídku, která se nedá odmítnout - Slevin zabije Rabbiho syna a jeho dluh bude splacen.

IMDb  77 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nabít a zabít online

Nabít a zabít online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Nabít a zabít obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nabít a zabít, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nabít a zabít postavy.

Nabít a zabít zajímavosti

Rozpočet
27 000 000 $
Celosvětové tržby
56 308 881 $
Tržby v USA
22 495 466 $
Tržby v českých kinech
2 127 135 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 329 diváků

Nabít a zabít recenze a hodnocení

Ve filmu Nabít a zabít hrají Josh Hartnett, Bruce Willis, Lucy Liu, Morgan Freeman, Ben Kingsley, Michael Rubenfeld, Peter Outerbridge.

Film Nabít a zabít režíruje Paul McGuigan.

Film Nabít a zabít má 110 minut.

Film Nabít a zabít měl rozpočet 27 000 000 $.

Film Nabít a zabít vidělo v českých kinech 19 329 diváků.

Film Nabít a zabít není zatím nikde online.

Film Nabít a zabít není zatím kde sledovat.