FB pixel TP pixel
Načeradec, král kibiců
Načeradec, král kibiců

Načeradec, král kibiců

Načeradec, král kibiců
Česko | 1932 | Komedie | Fotbal

Se zpracováním osudů vášnivého fanouška fotbalové Slávie a vlastníka obchodu s konfekcí Richarda Načeradce (H. Haas) podle předlohy Karla Poláčka se diváci mohli poprvé setkat v roce 1931 v úspěšné komedii Muži v offsidu režiséra Svatopluka Innemanna. V souvislosti s úspěchem filmu a s popularitou ú...

Se zpracováním osudů vášnivého fanouška fotbalové Slávie a vlastníka obchodu s konfekcí Richarda Načeradce (H. Haas) podle předlohy Karla Poláčka se diváci mohli poprvé setkat v roce 1931 v úspěšné komedii Muži v offsidu režiséra Svatopluka Innemanna. V souvislosti s úspěchem filmu a s popularitou ústřední postavy přišlo volné pokračování Načeradec, král kibiců režiséra Gustava Machatého. Načeradec již nenavštěvuje fotbalová utkání, svůj komentátorský a buřičský elán však zcela přirozeně přenáší do svého každodenního života a ke všemu, co kdo dělá, má vždy co říct. Však také sám o sobě hrdě prohlašuje, že je „král kibiců“. Jednoho večera se kvůli banálnímu sporu při hře v šachy rozkmotří s Jaroslavem Dundrou (J. Vojta), co vlastní podobný obchod naproti tomu jeho, a jejich spor se vyhrotí natolik, že skončí až u soudu. Situaci kolem svých ješitných otců pak jen s pobavením sleduje zamilovaný pár věnující se advokátní činnosti – Načeradcova dcera (H. Vítová) a Dundrův syn (R. Roda-Růžička), kteří je u soudu mají zastupovat.

Hrají: Hugo Haas, Jožka Vanerová, Hana Vítová, Jaroslav Vojta, Roman Roda-Růžička, Emanuel Hříbal, Marie Grossová

Režie: Gustav Machatý

IMDb  58 % Kinobox  63 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Načeradec, král kibiců online

Načeradec, král kibiců online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Načeradec, král kibiců recenze a hodnocení

Tvůj názor na Načeradec, král kibiců?

Ve filmu Načeradec, král kibiců hrají Hugo Haas, Jožka Vanerová, Hana Vítová, Jaroslav Vojta, Roman Roda-Růžička, Emanuel Hříbal, Marie Grossová.

Film Načeradec, král kibiců režíruje Gustav Machatý.

Film Načeradec, král kibiců není zatím nikde online.

Film Načeradec, král kibiců není zatím kde sledovat.