FB pixel TP pixel
Breathe In
Breathe In

Nadechni se

Breathe In
USA | 2013 | Drama | Vztahy | 98 minut

Do poklidné domácnosti středoškolského učitele hudby Keitha (Guy Pearce) přichází anglická výměnná studentka Sophie (Felicity Jonesová). Místo předpokládaného přátelství se stejně starou Keithovou dcerou Lauren (Mackenzie Davisová) a obvyklých peripetií cizorodého elementu v novém prostředí se rozví...

Do poklidné domácnosti středoškolského učitele hudby Keitha (Guy Pearce) přichází anglická výměnná studentka Sophie (Felicity Jonesová). Místo předpokládaného přátelství se stejně starou Keithovou dcerou Lauren (Mackenzie Davisová) a obvyklých peripetií cizorodého elementu v novém prostředí se rozvíjí jiný vztah. Životem zklamaný Keith, vzpomínající na někdejší dráhu rockového muzikanta a snažící se vyměnit pedagogickou dráhu za stálé místo v Newyorském symfonickém orchestru, je přitahován Sophie, která je mimořádně schopnou klavíristkou. Právě klasická hudba se stává spouštěcím mechanismem rodící se vzájemné náklonnosti. Americký režisér Drake Doremus (*1983), z jehož nepříliš rozsáhlého díla známe romantické snímky Zamilovaní (2011) a Jako ty (2015), postihuje drobné nuance každodenního předměstského života a přesvědčivě tlumočí pocity hlavních postav, které nevyhnutelně dělají to, co by dělat neměly. Pomáhají mu v tom výkony hlavních představitelů, australského herce Guye Pearce a britské herečky Felicity Jonesové, která už s režisérem spolupracovala na filmu Zamilovaní. Roli opomíjené manželky Megan vytvořila Amy Ryanová. Snímek si odbyl svou premiéru v jedné z nesoutěžních sekcí festivalu Sundance 2013.

Hrají: Guy Pearce, Felicity Jones, Amy Ryan, Mackenzie Davis, Kyle MacLachlan, Alexandra Wentworth, Lucy Davenport

Režie: Drake Doremus

IMDb  64 % Kinobox  63 %

Nadechni se online

Sledovat Nadechni se online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nadechni se online, zda je ke stažení a zda má Nadechni se dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 8. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 22. 11. 2022
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 30. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nadechni se recenze a hodnocení

Ve filmu Nadechni se hrají Guy Pearce, Felicity Jones, Amy Ryan, Mackenzie Davis, Kyle MacLachlan, Alexandra Wentworth, Lucy Davenport.

Film Nadechni se režíruje Drake Doremus.

Film Nadechni se má 98 minut.

Film Nadechni se můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV.

Film Nadechni se je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.