FB pixel TP pixel
Chances Are
Chances Are

Naděje umírá poslední

Chances Are
USA | 1989 | Romantické filmy | Romantické fantasy | 108 minut

V neodolatelné romantické komedii Naděje umírá poslední ztvárňuje Cybill Shepherdová krásnou mladou ženu Corinne Jeffriesovou, jejíž dokonalé manželství rázem dospěje ke zdrcujícímu konci, když její manžel Louie nečekaně zemře. Louie naštěstí dostane druhou šanci na život poté, co souhlasí, že bude ...

V neodolatelné romantické komedii Naděje umírá poslední ztvárňuje Cybill Shepherdová krásnou mladou ženu Corinne Jeffriesovou, jejíž dokonalé manželství rázem dospěje ke zdrcujícímu konci, když její manžel Louie nečekaně zemře. Louie naštěstí dostane druhou šanci na život poté, co souhlasí, že bude zrecyklován zpátky na Zemi v těle novorozence Alexe Finche (Robert Downey, Jr.). Osud zkříží Alexovi cestu o třiadvacet let později, když potká Corinneinu dceru Mirandu (Mary Stuart Mastersonová), a náhle jej zaplaví vlna vzpomínek, které patří Louiemu! Teď, když se jeho předchozí život začíná pomalu probouzet, je Alex nucen čelit své manželce, která se domnívá, že je mrtvý, dceři, která by mohla být jeho přítelkyní, a nejlepšímu příteli (Ryan O'Neal), jenž je do Corinne tajně zamilovaný.

IMDb  64 %

Naděje umírá poslední online

Sledovat Naděje umírá poslední online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Naděje umírá poslední online, zda je ke stažení a zda má Naděje umírá poslední dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Naděje umírá poslední obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Naděje umírá poslední, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Naděje umírá poslední postavy.

Naděje umírá poslední recenze a hodnocení

Tvůj názor na Naděje umírá poslední?

Ve filmu Naděje umírá poslední hrají Cybill Shepherd, Christopher McDonald, Joe Grifasi, Ryan O'Neal, Vladimír Ráž, Robert Downey Jr., Mary Stuart Masterson.

Film Naděje umírá poslední režíruje Emile Ardolino.

Film Naděje umírá poslední má 108 minut.

Film Naděje umírá poslední můžete vidět na iTunes.

Film Naděje umírá poslední je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.