FB pixel TP pixel
A Magnificent Haunting
A Magnificent Haunting

Nádherná přítomnost

A Magnificent Haunting
Itálie | 2012 | Komedie | LGBT | 105 minut

Jediným snem Pietra je stát se slavným hercem. 28letý Pietro je natolik posedlý herectvím, že mu nevadí vyzkoušet všechny možné způsoby. Přijede do Říma a začne pracovat v pekárně. Zároveň se snaží být hercem. Nejprve bydlí se svou sestřenicí Marií, ale pak si pronajme dům. V domě se však během krát...

Jediným snem Pietra je stát se slavným hercem. 28letý Pietro je natolik posedlý herectvím, že mu nevadí vyzkoušet všechny možné způsoby. Přijede do Říma a začne pracovat v pekárně. Zároveň se snaží být hercem. Nejprve bydlí se svou sestřenicí Marií, ale pak si pronajme dům. V domě se však během krátké doby stane něco zvláštního. Jako by se nábytek pohyboval sám od sebe. Pak si uvědomí, že v domě straší duchové, takže mu začíná velké dobrodružství.

Hrají: Elio Germano, Paola Minaccioni, Beppe Fiorello, Margherita Buy, Vittoria Puccini, Cem Yilmaz, Andrea Bosca

Režie: Ferzan Özpetek

IMDb  66 % Kinobox  65 %

Nádherná přítomnost online

Sledovat Nádherná přítomnost online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nádherná přítomnost online, zda je ke stažení a zda má Nádherná přítomnost dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 12. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nádherná přítomnost recenze a hodnocení

Ve filmu Nádherná přítomnost hrají Elio Germano, Paola Minaccioni, Beppe Fiorello, Margherita Buy, Vittoria Puccini, Cem Yilmaz, Andrea Bosca.

Film Nádherná přítomnost režíruje Ferzan Özpetek.

Film Nádherná přítomnost má 105 minut.

Film Nádherná přítomnost můžete vidět na Edison.

Film Nádherná přítomnost je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.