FB pixel TP pixel
Beautiful Creatures
Beautiful Creatures

Nádherné bytosti

Beautiful Creatures
USA | 2013 | Fantasy filmy | Čarodějové | 124 minut

Ethan (Alden Ehrenreich) je životní smolař. Po předčasné matčině smrti de facto přišel i o otce, protože ten se utápí v žalu a syn pro něj přestal existovat. Navíc žije v zapadákově jménem Gatlin County, kde je jeden den jako druhý a všechny nesmírně ubíjející. Místo zcela vystihuje Ethanův komentář...

Ethan (Alden Ehrenreich) je životní smolař. Po předčasné matčině smrti de facto přišel i o otce, protože ten se utápí v žalu a syn pro něj přestal existovat. Navíc žije v zapadákově jménem Gatlin County, kde je jeden den jako druhý a všechny nesmírně ubíjející. Místo zcela vystihuje Ethanův komentář: V Gatlinu člověka nečeká žádné překvapení. Je to ta nejpitomější díra. Doteď jsem si to aspoň myslel. Zdá se ale, že jsem se sakra seknul…Zásadní změnu optiky prodělá Ethan díky nové spolužačce, krásné a tajemné černovlásce Leně Duchannesové (Alice Englert). Ethana na ní nejvíc fascinuje asi to, že ji zná, protože se mu opakovaně zjevovala ve snech. Lena to v Galtinu nebude mít lehké, protože na každého cizáka se místní dívají skrz prsty. Ale protože je Lena neteř místního podivína Macona Ravenwooda (Jeremy Irons), je nenávist zdejších lidí přímo hmatatelná. Dívka si z nevraživosti domorodců nic nedělá, protože má mnohem větší trápení. Ona i její příbuzní jsou Zaklínači, mocné bytosti s pozoruhodnými schopnostmi. Nad Lenou ale visí temné prokletí a jí zbývá už jen sedmdesát pět dní do chvíle, která rozhodne o jejím osudu: Buď bude dostatečně silná a její moc se přidá na stranu dobra, anebo jí pohltí síly temnoty a ona se stane kněžkou zla jako její matka Sarafine (Emma Thompson). V zoufalé situaci najde pomoc tam, kde by ji asi nečekala. U smrtelníka jménem Ethan, který je ochoten ji hájit, i kdyby měl kvůli tomu položit vlastní život. Může síla lásky odolat mocné magii, které nad nimi oběma krouží?

Trailer

Nádherné bytosti obsazení

Herci: Alden Ehrenreich, Alice Englert, Jeremy Irons, Viola Davis, Emmy Rossum, Thomas Mann, Emma Thompson

IMDb  61 % Kinobox  60 % Nádherné bytosti CSFD 55 %

Nádherné bytosti online

Sledovat Nádherné bytosti online můžeš na iTunes, Prima Plus, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nádherné bytosti online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Nádherné bytosti dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Prima Plus
Prima Plus
od 9. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nádherné bytosti zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
60 052 138 $
Tržby v USA
19 452 138 $
Tržby v českých kinech
2 886 105 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 252 diváků

Nádherné bytosti recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Jeremy Irons, Emma Thompsonová, Viola Davisová. Tři herecké veličiny navenek zaštiťují film Nádherné bytosti, který vstupuje do Česka. Ve skutečnosti však jen p......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Nádherné bytosti hrají Alden Ehrenreich, Alice Englert, Jeremy Irons, Viola Davis, Emmy Rossum, Thomas Mann, Emma Thompson.

Film Nádherné bytosti režíruje .

Film Nádherné bytosti má 124 minut.

Film Nádherné bytosti měl rozpočet 60 000 000 $.

Film Nádherné bytosti vidělo v českých kinech 22 252 diváků.

Film Nádherné bytosti můžete vidět na iTunes, Prima Plus, Voyo.

Film Nádherné bytosti je online na iTunes, Prima Plus, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.