FB pixel TP pixel
Nádraží
Nádraží

Nádraží

Nádraží
Česko | 2017 | Komedie | Situace | 26 minut | 1 řad(a) | 6 epizod

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní ...

5 komiků, 50 postav a 2 vlaková nádraží. Nová skečová show Ondřeje Sokola, Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Martina Fingera... Na Hlavním nádraží v Praze se ujímá funkce nový generální manažer a s ním se nám představuje také celá řada postav, které s nádražím spojily svůj profesní a často i osobní život. Jako například dvojice pracovníků ostrahy, věčně přítomná majitelka butiku s oděvy, cizinec nabízející před nádražní budovou turistům nejrůznější zážitkové výlety, svérázný litevský taxikář, toaletářka se svou novou balkánskou posilou, ale také zaměstnanci drah i samotní cestující. Očekávání vize a směru, který chce nové vedení na Hlavním nádraží razit, tak již brzy ovlivní pozice všech těchto tragikomických figur i jejich další nasazení.

IMDb  59 % CSFD  49 %

Nádraží online

Sledovat Nádraží online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nádraží online, zda je ke stažení a zda má Nádraží dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 7. 12. 2021
Zdarma

Nádraží obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nádraží, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nádraží postavy.

Nádraží recenze a hodnocení

V seriálu Nádraží hrají Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Martin Finger, Veronika Gajerová.

Seriál Nádraží můžete vidět na iVysílání.

Seriál Nádraží je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.