FB pixel TP pixel
Bounce

Nahoru, dolů

Bounce
USA | 2000 | Romantické filmy | 106 minut

Buddy je společníkem v úspěšné losangelské reklamní agentuře. Buddy je dítětem štěstěny dokud jedné prosincové noci neuvízne kvůli sněhové bouřce na letišti v Chicagu. Tam se seznámí s Gregem Janellem, který pospíchá domů strávit Vánoce s rodinou. Buddy, který díky svým kontaktům sehnal letenku na ...

Buddy je společníkem v úspěšné losangelské reklamní agentuře. Buddy je dítětem štěstěny dokud jedné prosincové noci neuvízne kvůli sněhové bouřce na letišti v Chicagu. Tam se seznámí s Gregem Janellem, který pospíchá domů strávit Vánoce s rodinou. Buddy, který díky svým kontaktům sehnal letenku na jediný volný let, má dvě možnosti: odletět, anebo strávit větrnou noc se vzrušující kolegyní Mimi. Samozřejmě zvolí slibnější variantu a velkoryse nabídne svoji letenku Gregovi. Následující ráno se dozví šokující zprávu o pádu letadla, v kterém měl sedět. Člověk, který má vždy na všechno odpověď, náhle nenachází slov Když navíc vyhraje cenu Cleo za reklamu na inkriminovanou leteckou společnost, rozhodne se utišit výčitky svědomí a navštíví Gregovu vdovu. Tento nečekaný krok radikálně a rozhodně nezapomenutelným způsobem změní životy dvou lidí, kteří by se normálně nikdy nesetkali.

IMDb  57 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nahoru, dolů online

Nahoru, dolů online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Nahoru, dolů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nahoru, dolů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nahoru, dolů postavy.

Nahoru, dolů zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
36 779 296 $
Tržby v USA
17 380 866 $
Tržby v českých kinech
988 533 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 702 diváků

Nahoru, dolů recenze a hodnocení

Ve filmu Nahoru, dolů hrají Ben Affleck, Gwyneth Paltrow, Joe Morton, Natasha Henstridge, Tony Goldwyn, Jennifer Grey, Johnny Galecki.

Film Nahoru, dolů režíruje Don Roos.

Film Nahoru, dolů má 106 minut.

Film Nahoru, dolů měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Nahoru, dolů vidělo v českých kinech 10 702 diváků.

Film Nahoru, dolů není zatím nikde online.

Film Nahoru, dolů není zatím kde sledovat.