FB pixel TP pixel
Bounce

Nahoru, dolů

Bounce
USA | 2000 | Romantické filmy | Romantické drama | 106 minut

Buddy je společníkem v úspěšné losangelské reklamní agentuře. Buddy je dítětem štěstěny dokud jedné prosincové noci neuvízne kvůli sněhové bouřce na letišti v Chicagu. Tam se seznámí s Gregem Janellem, který pospíchá domů strávit Vánoce s rodinou. Buddy, který díky svým kontaktům sehnal letenku na ...

Buddy je společníkem v úspěšné losangelské reklamní agentuře. Buddy je dítětem štěstěny dokud jedné prosincové noci neuvízne kvůli sněhové bouřce na letišti v Chicagu. Tam se seznámí s Gregem Janellem, který pospíchá domů strávit Vánoce s rodinou. Buddy, který díky svým kontaktům sehnal letenku na jediný volný let, má dvě možnosti: odletět, anebo strávit větrnou noc se vzrušující kolegyní Mimi. Samozřejmě zvolí slibnější variantu a velkoryse nabídne svoji letenku Gregovi. Následující ráno se dozví šokující zprávu o pádu letadla, v kterém měl sedět. Člověk, který má vždy na všechno odpověď, náhle nenachází slov Když navíc vyhraje cenu Cleo za reklamu na inkriminovanou leteckou společnost, rozhodne se utišit výčitky svědomí a navštíví Gregovu vdovu. Tento nečekaný krok radikálně a rozhodně nezapomenutelným způsobem změní životy dvou lidí, kteří by se normálně nikdy nesetkali.

Hrají: Ben Affleck, Gwyneth Paltrow, Joe Morton, Natasha Henstridge, Tony Goldwyn, Jennifer Grey, Johnny Galecki

Režie: Don Roos

IMDb  57 % Kinobox  54 %

Nahoru, dolů online

Sledovat Nahoru, dolů online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nahoru, dolů online, zda je ke stažení a zda má Nahoru, dolů dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 79 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nahoru, dolů zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Tržby v českých kinech
988 533 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 702 diváků

Nahoru, dolů recenze a hodnocení

Ve filmu Nahoru, dolů hrají Ben Affleck, Gwyneth Paltrow, Joe Morton, Natasha Henstridge, Tony Goldwyn, Jennifer Grey, Johnny Galecki.

Film Nahoru, dolů režíruje Don Roos.

Film Nahoru, dolů má 106 minut.

Film Nahoru, dolů měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Nahoru, dolů vidělo v českých kinech 10 702 diváků.

Film Nahoru, dolů můžete vidět na iTunes.

Film Nahoru, dolů je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.