FB pixel TP pixel
In Tahrir Square: 18 Days of Egypt's Unfinished Revolution
In Tahrir Square: 18 Days of Egypt's Unfinished Revolution

Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce

In Tahrir Square: 18 Days of Egypt's Unfinished Revolution
USA | 2012 | Dokumenty | Historie | 36 minut

Zmocnili se náměstí a během osmnácti dní se jim podařilo svrhnout režim. Tento dokument, natočený na náměstí Tahrir v Egyptě, zaznamenává situaci od počátečních bojů po závěrečné oslavy. Diváci tak mají jedinečnou příležitost podívat se do ulic Káhiry a zažít na vlastní oči moderní revoluci. Dne 25....

Zmocnili se náměstí a během osmnácti dní se jim podařilo svrhnout režim. Tento dokument, natočený na náměstí Tahrir v Egyptě, zaznamenává situaci od počátečních bojů po závěrečné oslavy. Diváci tak mají jedinečnou příležitost podívat se do ulic Káhiry a zažít na vlastní oči moderní revoluci. Dne 25. ledna 2011 se začaly tisíce Egypťanů shromažďovat na náměstí Tahrir v Káhiře a pokojně požadovali ukončení třicetileté vlády prezidenta Hosni Mubaraka. Podpořeni podobnými protesty v dalších arabských zemích a mobilizováni skrze sociální média, se Egypťané z nejrůznějších vrstev společnosti zmocnili na osmnáct dní náměstí Tahrir. Dočkali se – 11. února mohli začít oslavovat. Toho dne bylo totiž oznámeno, že Mubarak konečně odstoupil. Dokumentaristé Jon Alpert a Matthew O’Neill, držitelé ceny Emmy, zaznamenali pocity demonstrantů během prvních dnů povstání a zachytili také smrtící bitvy, kdy se síly podporující Mubaraka střetly s demonstranty. Tento dokument nabízí unikátní pohled na události, které se staly největší vzpourou v histoii Egypta.

IMDb  70 % CSFD  48 %

Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce online

Sledovat Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce online, zda je ke stažení a zda má Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 5. 2014
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce recenze a hodnocení

Tvůj názor na Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce?

Ve filmu Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce hrají .

Film Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce režíruje .

Film Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce má 36 minut.

Film Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce můžete vidět na HBO Max.

Film Náměstí Tahrír: Srdce egyptské revoluce je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.