FB pixel TP pixel
Nanga Parbat
Nanga Parbat

Nanga Parbat

Nanga Parbat
Německo | 2010 | Drama | Horolezci | 103 minut

Bratři Reinhold a Gunter Messnerovi si už v dětství stanovili vysoký cíl - vylézt na Nanga Parbat, přes 8000 metrů vysokou Nahou horu v Himalájích. V roce 1970 je to pro tehdy 25 a 23 let staré bratry stále daleko. Pod vedením šéfa expedice Karla Marii Herrligkoffera chtěla elita mezinárodních horol...

Bratři Reinhold a Gunter Messnerovi si už v dětství stanovili vysoký cíl - vylézt na Nanga Parbat, přes 8000 metrů vysokou Nahou horu v Himalájích. V roce 1970 je to pro tehdy 25 a 23 let staré bratry stále daleko. Pod vedením šéfa expedice Karla Marii Herrligkoffera chtěla elita mezinárodních horolezců dobýt vrchol. Výstupová cesta vedla legendární Rupálskou stěnou, nejvyšší skalní stěnou na světě. Navzdory špatné předpovědi počasí se Reinhold (Florian Stetter) rozhodl lézt sám na vrchol. Méně zkušený Gunter (Andreas Tobias) následoval staršího bratra. Poté dostal výškovou nemoc a se sestupem začal boj o život.

Hrají: Karl Markovics, Volker Bruch, Sebastian Bezzel, Jule Ronstedt, Florian Stetter, Horst Kummeth, Lena Stolze

Režie: Joseph Vilsmaier

IMDb  65 % Kinobox  68 %

Nanga Parbat online

Sledovat Nanga Parbat online můžeš na DaFilms, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nanga Parbat online, zda je ke stažení a zda má Nanga Parbat dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
DaFilms
DaFilms
od 22. 5. 2024
Půjčení za 80 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nanga Parbat recenze a hodnocení

Ve filmu Nanga Parbat hrají Karl Markovics, Volker Bruch, Sebastian Bezzel, Jule Ronstedt, Florian Stetter, Horst Kummeth, Lena Stolze.

Film Nanga Parbat režíruje Joseph Vilsmaier.

Film Nanga Parbat má 103 minut.

Film Nanga Parbat můžete vidět na DaFilms, Voyo.

Film Nanga Parbat je online na DaFilms, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.