FB pixel TP pixel
Ladies Night

Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě

Ladies Night
Kanada | 2005 | Dokumenty | Psi | 85 minut

Lásku ke psům chováme od nepaměti. O našich chlupatých společnících se vyjadřujeme jako o nejlepších přátelích, důvěrnících, spřízněných duších a někdy i jako o dětech. Avšak za vším tím hýč...

Lásku ke psům chováme od nepaměti. O našich chlupatých společnících se vyjadřujeme jako o nejlepších přátelích, důvěrnících, spřízněných duších a někdy i jako o dětech. Avšak za vším tím hýčkáním a zbožňováním se často skrývají drsné i tragické skutečnosti související s vlastnictvím, péčí i obchodem se psy, nemluvě o faktu, že miliony opuštěných psů nemají téměř šanci najít nový domov. Tento dokument, rozdělený do tří částí - Strach, Ztráta a Zrada, sleduje osm případových studií, jež zkoumají složité a rozporuplné vztahy mezi lidmi a psy. Každý ze segmentů odhaluje drsnou realitu a ukazuje nejen to, jak daleko jsou někteří milovníci psů ve své péči schopni zajít, ale i jak by se přístup společnosti měl změnit, abychom se začali chovat humánně ke všem psům.

IMDb  55 % CSFD  45 %
Voyo
Dokumenty na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě online

Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě postavy.

Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě recenze a hodnocení

Tvůj názor na Národ pod psa: Příběhy o strachu, ztrátě a zradě?