FB pixel TP pixel
Národní házená
Národní házená

Národní házená

Národní házená
Česko | 2022 | Komediální seriály | Sport | 1 řad(a) | 8 epizod

Letargické plynutí času na maloměstě je přerušeno, když přijde pozvánka na Světový šampionát veteránů Národní házené na Slovensku. Odkvetlí házenkáři tak musejí zapomenout na rutinu i pohodlí, začít trénovat a celkově se dát trochu dohromady. „Míč v ruce, národka v srdci“ a především pak celoživotní...

Letargické plynutí času na maloměstě je přerušeno, když přijde pozvánka na Světový šampionát veteránů Národní házené na Slovensku. Odkvetlí házenkáři tak musejí zapomenout na rutinu i pohodlí, začít trénovat a celkově se dát trochu dohromady. „Míč v ruce, národka v srdci“ a především pak celoživotní kamarádství provede partičku svérázů nelehkou cestou na Světový šampionát.

Hrají: Michal Suchánek, Václav Neužil, Martin Pechlát, Jakub Špalek, Petr Vršek, Jiří Langmajer, Marek Taclík

Režie: Michal Suchánek

Národní házená online

Sledovat Národní házená online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Národní házená online, zda je ke stažení a zda má Národní házená dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 24. 3. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Národní házená novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Národní házená, které najdeš na našem webu.

7 povedených komediálních seriálů, které najdete jedině na Voyo
7 povedených komediálních seriálů, které najdete jedině na Voyo
12.06.2022 11:00:00 | Tipy na film

Tuzemské Voyo čím dál víc rozjíždí vlastní tvorbu, zároveň ale nakupuje i celou řadu zajímavých zahraničních seriálů, které nikde jinde nenajdete. Pojďme se podívat na ty nejlepší komediální kousky, které aktuálně tato streamovací služba nabízí.

10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 nejlepších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
25.03.2022 11:00:00 | Tipy na film

Netflix o nadcházejícím víkendu spoléhá především na sílu rodiny Bridgertonových, zatímco HBO Max stále doplňuje svůj katalog. Největší událostí je však bezpochyby online příchod nového Spider-Mana.

Národní házená recenze a hodnocení

V seriálu Národní házená hrají Michal Suchánek, Václav Neužil, Martin Pechlát, Jakub Špalek, Petr Vršek, Jiří Langmajer, Marek Taclík.

Seriál Národní házená můžete vidět na Voyo.

Seriál Národní házená je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.