FB pixel TP pixel
System Crasher
System Crasher

Narušitel systému

System Crasher
Německo | 2019 | Drama | Psychologické | 118 minut

Emotivní drama o devítileté dívce s problémovým chováním a tváří anděla natočila jako svůj debut německá režisérka Nora Fingscheidt. Strhující příběh dítěte, jehož matka nezvládá péči o něj a rady si nevědí ani sociální pracovníci, je dechberoucím svědectvím o neutišitelném vzteku i touze po lásce. ...

Emotivní drama o devítileté dívce s problémovým chováním a tváří anděla natočila jako svůj debut německá režisérka Nora Fingscheidt. Strhující příběh dítěte, jehož matka nezvládá péči o něj a rady si nevědí ani sociální pracovníci, je dechberoucím svědectvím o neutišitelném vzteku i touze po lásce. V hlavní roli filmu ubíhajícím v tempu podobně intenzivním jako hrdinčiny emoce podává autentický výkon Helena Zengel.

Hrají: Helena Zengel, Albrecht Schuch, Gabriela Maria Schmeide, Lisa Hagmeister, Maryam Zaree, Melanie Straub, Matthias Brenner

Režie: Nora Fingscheidt

IMDb  78 % Kinobox  76 %

Narušitel systému online

Sledovat Narušitel systému online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Narušitel systému online, zda je ke stažení a zda má Narušitel systému dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Narušitel systému recenze a hodnocení

Ve filmu Narušitel systému hrají Helena Zengel, Albrecht Schuch, Gabriela Maria Schmeide, Lisa Hagmeister, Maryam Zaree, Melanie Straub, Matthias Brenner.

Film Narušitel systému režíruje Nora Fingscheidt.

Film Narušitel systému má 118 minut.

Film Narušitel systému můžete vidět na Edison.

Film Narušitel systému je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.