FB pixel TP pixel
Our Little Sister
Our Little Sister

Naše malá sestra

Our Little Sister
Japonsko | 2015 | Drama | Rodinné vztahy | 128 minut

Rodinné (melo)drama, které na čechovovském půdorysu domu, zahrady a čtyř sester skládá poctu magii všednosti. Tři sestry žijí společně ve velkém domě ve městě Kamakura. Když jejich otec, který od rodiny odešel před patnácti lety, zemře, cestují na venkov na pohřeb, kde poznají svou plachou nevlastní...

Rodinné (melo)drama, které na čechovovském půdorysu domu, zahrady a čtyř sester skládá poctu magii všednosti. Tři sestry žijí společně ve velkém domě ve městě Kamakura. Když jejich otec, který od rodiny odešel před patnácti lety, zemře, cestují na venkov na pohřeb, kde poznají svou plachou nevlastní sestru. Jejich návrh, aby odjela žít společně s nimi, dospívající Suzu s nadšením přijímá. Začíná tak období sladkých i nahořklých dobrodružství...

Hrají: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho, Suzu Hirose, Shinobu Otake, Shin'ichi Tsutsumi, Ryo Kase

Režie: Hirokazu Koreeda

IMDb  75 % Kinobox  75 %

Naše malá sestra online

Sledovat Naše malá sestra online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Naše malá sestra online, zda je ke stažení a zda má Naše malá sestra dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 5. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Naše malá sestra zajímavosti

Tržby v českých kinech
63 669 Kč
Návštěvnost v českých kinech
542 diváků

Naše malá sestra recenze a hodnocení

Ve filmu Naše malá sestra hrají Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho, Suzu Hirose, Shinobu Otake, Shin'ichi Tsutsumi, Ryo Kase.

Film Naše malá sestra režíruje Hirokazu Koreeda.

Film Naše malá sestra má 128 minut.

Film Naše malá sestra vidělo v českých kinech 542 diváků.

Film Naše malá sestra můžete vidět na Edison.

Film Naše malá sestra je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.