FB pixel TP pixel
Le conseguenze dell'amore

Následky lásky

Le conseguenze dell'amore
Itálie | 2004 | Drama | Krimi drama | 100 minut

Jeden z nejprogresivnějších a nejoriginálnějších současných italských režisérů Paolo Sorrentino vytvořil v roce 2004 pozoruhodným snímkem Následky lásky rafinovanou kombinaci motivů kriminálního žánru s působivou analýzou stárnoucího člověka, kterému mezi prsty uniká život a okolní svět i život už j...

Jeden z nejprogresivnějších a nejoriginálnějších současných italských režisérů Paolo Sorrentino vytvořil v roce 2004 pozoruhodným snímkem Následky lásky rafinovanou kombinaci motivů kriminálního žánru s působivou analýzou stárnoucího člověka, kterému mezi prsty uniká život a okolní svět i život už jen bez známky jakéhokoliv sentimentu či emoce nečinně pozoruje. Padesátník Titta vede extrémně nudný, extrémně rutinní a extrémně nezáživný život v blíže nespecifikovaném švýcarském hotelu. Jeho každodenní rutinu, stávající z několika neměnných úkonů, však naruší láska a všechny problémy, které z ní vyplývají. Jeho dosavadní život bez práce, plný samoty, ticha, vykouřených cigaret a prázdných skleniček v hotelovém baru se najednou začne měnit.(Film Europe)

IMDb  76 %

Následky lásky online

Sledovat Následky lásky online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Následky lásky online, zda je ke stažení a zda má Následky lásky dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 28. 6. 2020
Předplatné za 155 Kč

Následky lásky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Následky lásky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Následky lásky postavy.

Následky lásky recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Kdo ji viděl, nepochybuje, že po evropských cenách získá Velká nádhera i Oscara za neanglicky mluvený film. Ovšem nespadla z čistého nebe. Už před deseti lety n......   Celá recenze

 75 %