FB pixel TP pixel
The Science of Sleep

Nauka o snech

The Science of Sleep
Francie | 2006 | Drama | Magický realismus | 105 minut

Scénaristou a režisérem filmu je Michel Gondry, vynalézavý tvůrce oceněných filmů, mezi něž patří například kultovní Věčný svit neposkvrněné mysli. Nauka o snech je podivínským výletem do kolážové říše divů, která je vyrobena z papíru, celofánu a představ. Nauka o snech je laškovná romantická fantaz...

Scénaristou a režisérem filmu je Michel Gondry, vynalézavý tvůrce oceněných filmů, mezi něž patří například kultovní Věčný svit neposkvrněné mysli. Nauka o snech je podivínským výletem do kolážové říše divů, která je vyrobena z papíru, celofánu a představ. Nauka o snech je laškovná romantická fantazie odehrávající se v chaotickém mozku Stephana Mirouxa (Gael Garcia Bernal), mladého výstředního muže, jehož sny mu neustále napadají reálný svět. Když dřímá, stává se z něj charismatický moderátor Stephane TV, který přednáší nauku o snech do papírových kamer. Ve skutečném životě má nudnou práci ve vydavatelství Pařížského kalendáře a hyne láskou ke své sousedce Stephanie (Charlotte Gainsbourg).

Hrají: Gael García Bernal, Charlotte Gainsbourg, Miou-Miou, Alain Chabat, Emma de Caunes, Aurélia Petit, Sacha Bourdo

Režie: Michel Gondry

IMDb  73 % Kinobox  74 %

Nauka o snech online

Sledovat Nauka o snech online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nauka o snech online, zda je ke stažení a zda má Nauka o snech dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 28. 10. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nauka o snech zajímavosti

Rozpočet
6 000 000 $
Tržby v českých kinech
1 050 717 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 344 diváků

Nauka o snech recenze a hodnocení

Ve filmu Nauka o snech hrají Gael García Bernal, Charlotte Gainsbourg, Miou-Miou, Alain Chabat, Emma de Caunes, Aurélia Petit, Sacha Bourdo.

Film Nauka o snech režíruje Michel Gondry.

Film Nauka o snech má 105 minut.

Film Nauka o snech měl rozpočet 6 000 000 $.

Film Nauka o snech vidělo v českých kinech 13 344 diváků.

Film Nauka o snech můžete vidět na Vodafone TV.

Film Nauka o snech je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.