FB pixel TP pixel
Return to the 36th Chamber

Návrat do 36. komnaty Shaolinu

Return to the 36th Chamber
Hong-Kong | 1980 | Akční filmy | Kung-fu | 99 minut

V dobách vlády Mandžů bylo v Číně hodně pracujících lidí ve svízelné pracovní situaci. Jejich podmínky vůči pracujícím byly zdrcující, zaměstnanci odváděli velmi vysoké procento z platu přím...

V dobách vlády Mandžů bylo v Číně hodně pracujících lidí ve svízelné pracovní situaci. Jejich podmínky vůči pracujícím byly zdrcující, zaměstnanci odváděli velmi vysoké procento z platu přímo vlastníkovi továrny, ten tak chtěl zvýšit jejich výkonnost. V jednom městě v továrně na barvení se dělníci dohodli, že těchto ústrků již bylo dost. Najali si tedy jednoho mladého herce, aby zosobnil duchovního a experta na kung-fu z chrámu Shaolinu. Majitelé továrny však podvod odhalili a přislíbili trest každému, kdo s tím měl co do činění. Mladý herec cítí zodpovědnost za problémy, které nastanou dělníkům a přislíbí odvetu. Vydá se tedy do chrámu Shaolinu, aby mohl být přijat jako žák mezi elitní bojovníky.

IMDb  76 %

Návrat do 36. komnaty Shaolinu online

Sledovat Návrat do 36. komnaty Shaolinu online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Návrat do 36. komnaty Shaolinu online, zda je ke stažení a zda má Návrat do 36. komnaty Shaolinu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč Nákup za 179 Kč nebo 329 Kč (HD)

Návrat do 36. komnaty Shaolinu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Návrat do 36. komnaty Shaolinu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Návrat do 36. komnaty Shaolinu postavy.

Návrat do 36. komnaty Shaolinu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Návrat do 36. komnaty Shaolinu, které najdeš na našem webu.

30 nejlepších akčních hitů na Netflixu, které by měl vidět úplně každý
30 nejlepších akčních hitů na Netflixu, které by měl vidět úplně každý
17.06.2020 12:00:00 | Tipy na film

Léto je tady a s ním si tělo žádá trochu uvolněné třeskuté zábavy. Jenže kina nabízí jedno velké nic, takže musíme explozivní zábavu hledat třeba na Netflixu. Pojďme se dnes podívat na ty nejlepší plnotučné akčňáky, které na streamovací službě aktuálně najdete.

Návrat do 36. komnaty Shaolinu recenze a hodnocení

Návrat do 36. komnaty Shaolinu
Návrat do 36. komnaty Shaolinu
Filmové série

Titul Návrat do 36. komnaty Shaolinu je součástí série The 36þ Chamber of Shaolin

Tvůj názor na Návrat do 36. komnaty Shaolinu?