FB pixel TP pixel
Return to the Blue Lagoon
Return to the Blue Lagoon

Návrat do Modré laguny

Return to the Blue Lagoon
USA | 1991 | Modrá laguna | Romantické filmy | Sex | 98 minut

Konec 19. století. Na lodi, jíž cestuje mladá vdova Sarah se svojí roční dcerkou Lilli, vypukne cholera. Sarah s Lilli a s dvouletým chlapečkem, kterého námořníci našli v bárce na širém moři, jsou vysazeni se zásobami do malé loďky. Vítr je zanese na opuštěný tichomořský ostrov. Sarah vychovává Lill...

Konec 19. století. Na lodi, jíž cestuje mladá vdova Sarah se svojí roční dcerkou Lilli, vypukne cholera. Sarah s Lilli a s dvouletým chlapečkem, kterého námořníci našli v bárce na širém moři, jsou vysazeni se zásobami do malé loďky. Vítr je zanese na opuštěný tichomořský ostrov. Sarah vychovává Lilli a chlapečka, kterému dá jméno Richard, v duchu viktoriánské morálky. Ale obě děti jsou s postupujícím věkem stále více fascinovány rozdíly ve své fyziognomii. Když Sarah zemře na zápal plic, Lillia a Richard jsou odkázáni jeden na druhého. Daří se jim utajit svou přítomnost na ostrově před kanibaly, kteří sem pravidelně připlouvají provádět své krvavé rituály. Na prahu dospělosti se Lilli a Richard do sebe zamilují a začnou spolu žít jako muž a žena. Jejich idylu přeruší příjezd americké lodi. Oba mladí lidé se za dramatických okolností musí rozhodnout, zda se vrátí do civilizace či nikoli..

Hrají: Milla Jovovich, Brian Krause, Lisa Pelikan, Courtney Barilla, Garette Ratliff Henson, Brian Blain, Emma James

Režie: William A. Graham

IMDb  51 % Kinobox  42 %

Návrat do Modré laguny online

Sledovat Návrat do Modré laguny online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Návrat do Modré laguny online, zda je ke stažení a zda má Návrat do Modré laguny dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 6. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Návrat do Modré laguny recenze a hodnocení

Ve filmu Návrat do Modré laguny hrají Milla Jovovich, Brian Krause, Lisa Pelikan, Courtney Barilla, Garette Ratliff Henson, Brian Blain, Emma James.

Film Návrat do Modré laguny režíruje William A. Graham.

Film Návrat do Modré laguny má 98 minut.

Film Návrat do Modré laguny můžete vidět na iTunes.

Film Návrat do Modré laguny je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.