FB pixel TP pixel
Bangkok Dangerous
Bangkok Dangerous

Nebezpečný cíl

Bangkok Dangerous
USA | 2008 | Akční filmy | Akční krimi | 99 minut

Remake úspěšného akčního dramatu bratrů Pangových z roku 1999. Život nájemného /nelítostného/ zabijáka Joa (Nicolas Cage) se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy je vyslán na kšeftík do Thajska, kde má za úkol zlikvidovat nepřátele bosse místního podsvětí Surata. Jako pomocníka si najímá známou firmu...

Remake úspěšného akčního dramatu bratrů Pangových z roku 1999. Život nájemného /nelítostného/ zabijáka Joa (Nicolas Cage) se obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy je vyslán na kšeftík do Thajska, kde má za úkol zlikvidovat nepřátele bosse místního podsvětí Surata. Jako pomocníka si najímá známou firmu, pouličního kapsáře a výtržníka Konga (Shahkrit Yamnarn), kterého se hodlá na závěr zbavit. Zpočátku jde všechno bez problémů. Ale jen do chvíle, kdy se Joe, do té doby zapřísáhlý vlk samotář, nečekaně sblíží s mladou dívkou...(oficiální text distributora)

IMDb  54 % CSFD  53 %

Nebezpečný cíl online

Sledovat Nebezpečný cíl online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nebezpečný cíl online, zda je ke stažení a zda má Nebezpečný cíl dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 6. 9. 2022
Cena nezjištěna

Nebezpečný cíl obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nebezpečný cíl, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nebezpečný cíl postavy.

Nebezpečný cíl zajímavosti

Rozpočet
45 000 000 $
Tržby v českých kinech
546 990 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 068 diváků

Nebezpečný cíl recenze a hodnocení