FB pixel TP pixel
Takedown

Nebezpečný kód

Takedown
USA | 2000 | Hackers | Thrillery | Politika | 92 minut

Před pěti lety se Davidovi zhroutil život, když nedokázal ochránit svou dceru před znásilněním. Emoční dopad činu způsobil rozpad manželství i ztrátu práce. Ztrápený David se odcizil sám sobě. Při podřadné nové práci hlídače na výkladišti kamiónů se pomalu otupuje a zapomíná, při rutinní prohlídce s...

Před pěti lety se Davidovi zhroutil život, když nedokázal ochránit svou dceru před znásilněním. Emoční dopad činu způsobil rozpad manželství i ztrátu práce. Ztrápený David se odcizil sám sobě. Při podřadné nové práci hlídače na výkladišti kamiónů se pomalu otupuje a zapomíná, při rutinní prohlídce se však staré rány nepěkně otevřou. Narazí totiž na mladou Srbsku schovanou v náklaďáku, která narozdíl od její sestry a dalších dívek zatím nepadla za oběť obchodování s lidmi. David přijímá její žádost o pomoc a vidí v odhalení ruské mafie způsob svého vykoupení.

IMDb  63 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nebezpečný kód online

Nebezpečný kód online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Nebezpečný kód obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nebezpečný kód, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nebezpečný kód postavy.

Nebezpečný kód recenze a hodnocení

Ve filmu Nebezpečný kód hrají Skeet Ulrich, Angela Featherstone, Christopher McDonald, Tom Berenger, Amanda Peet, Ethan Suplee, Master P.

Film Nebezpečný kód režíruje Joe Chappelle.

Film Nebezpečný kód má 92 minut.

Film Nebezpečný kód není zatím nikde online.

Film Nebezpečný kód není zatím kde sledovat.