FB pixel TP pixel
The Sweetheart
The Sweetheart

Nebezpečný svůdce

The Sweetheart
Kanada | 2018 | Thrillery | Rodinné vztahy | 86 minut

Jane má velké starosti a problémy, za které vůbec nemůže. Její rodiče se rozešli, takže se nedokáže soustředit na studium posledního ročníku střední školy. Všechno se ještě zhorší, když její otec způsobí dopravní nehodu, po které zůstane vážně zraněná. Jane se snaží vyrovnat s následky a zaměří se n...

Jane má velké starosti a problémy, za které vůbec nemůže. Její rodiče se rozešli, takže se nedokáže soustředit na studium posledního ročníku střední školy. Všechno se ještě zhorší, když její otec způsobí dopravní nehodu, po které zůstane vážně zraněná. Jane se snaží vyrovnat s následky a zaměří se na rehabilitaci. Ale pak si její matka přivede nového, tajuplného přítele. Brian je mladý, velice pohledný a okouzlující. A snaží se krok za krokem větřít do rodiny. Jane se rozhodne odhalit Brianovu skutečnou osobnost a pokusit se dát rodiče znovu dohromady.

IMDb  46 % CSFD  43 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Nebezpečný svůdce online

Nebezpečný svůdce online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Nebezpečný svůdce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nebezpečný svůdce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nebezpečný svůdce postavy.

Nebezpečný svůdce recenze a hodnocení

Ve filmu Nebezpečný svůdce hrají Jessalyn Gilsig, Jon Cor, Hannah Vandenbygaart, Habree Larratt, Scott Gibson, Taveeta Szymanowicz, Michael Gordin Shore.

Film Nebezpečný svůdce režíruje Max McGuire.

Film Nebezpečný svůdce má 86 minut.

Film Nebezpečný svůdce není zatím nikde online.

Film Nebezpečný svůdce není zatím kde sledovat.