FB pixel TP pixel
Don't Come Knocking

Nechoď klepat na dveře

Don't Come Knocking
Německo | 2005 | 123 minut

Howard Spence pamatuje lepší dny. Býval oblíbeným westernovým hrdinou, ale teď už se objevuje jen ve vedlejších rolích žánru, který už není tak populární jako dřív. Pocit neuspokojení a osamělosti často utápí v alkoholu a se ženami už na tom také není tak dobře, jako býval. Když se od své matky doví...

Howard Spence pamatuje lepší dny. Býval oblíbeným westernovým hrdinou, ale teď už se objevuje jen ve vedlejších rolích žánru, který už není tak populární jako dřív. Pocit neuspokojení a osamělosti často utápí v alkoholu a se ženami už na tom také není tak dobře, jako býval. Když se od své matky doví, že má možná někde potomka, upne se k myšlence, že jeho ivot nemusí být tak prázdný, a vydá se hledat svého syna či dceru. Cestou po stopách minulosti narazí na Doreen, kterou kdysi miloval a opustil. Doreen má syna Earla, který jí zbyl jako vzpomínka na jejich lásku. Ale k Howardovu úžasu se nezdá, že by bývalá milá, a tím méně jejich syn stáli o návrat ztraceného otce...

IMDb  67 %

Nechoď klepat na dveře online

Sledovat Nechoď klepat na dveře online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nechoď klepat na dveře online, zda je ke stažení a zda má Nechoď klepat na dveře dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 27. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč

Nechoď klepat na dveře obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nechoď klepat na dveře, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nechoď klepat na dveře postavy.

Nechoď klepat na dveře recenze a hodnocení

Ve filmu Nechoď klepat na dveře hrají Sam Shepard, Jessica Lange, Sarah Polley, Gabriel Mann, Eva Marie Saint, Tim Roth, Fairuza Balk.

Film Nechoď klepat na dveře režíruje Wim Wenders.

Film Nechoď klepat na dveře má 123 minut.

Film Nechoď klepat na dveře můžete vidět na Filmbox+.

Film Nechoď klepat na dveře je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.