FB pixel TP pixel
Nefňukej, veverko!
Nefňukej, veverko!

Nefňukej, veverko!

Nefňukej, veverko!
Česko | 1988 | Dobrodružné filmy | Pro starší děti

Hlavní postavou příběhu, který je citlivou sondou do duše malé holčičky, je pětiletá Kačka Znamínková, která žije s rodiči v malebné podhorské vesnici. A protože má velmi bujnou představivost stává se nejen princeznou se zlatou hvězdou na čele, ale také princeznou na hrášku nebo třeba lovkyní krokod...

Hlavní postavou příběhu, který je citlivou sondou do duše malé holčičky, je pětiletá Kačka Znamínková, která žije s rodiči v malebné podhorské vesnici. A protože má velmi bujnou představivost stává se nejen princeznou se zlatou hvězdou na čele, ale také princeznou na hrášku nebo třeba lovkyní krokodýlů. Společně s rodiči očekává nového sourozence, který se má mamince narodit každým dnem, radost však bude mít pouze v případě, že to bude sestřička. O bratříčkovi nechce ani slyšet. Nakonec však místo očekávané sestřičky dostane bratříčky a to hned dva, proto…

IMDb  65 % CSFD  54 %

Nefňukej, veverko! online

Sledovat Nefňukej, veverko! online můžeš na Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nefňukej, veverko! online, zda je ke stažení a zda má Nefňukej, veverko! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 2. 10. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 4. 2021
Předplatné za 99 Kč

Nefňukej, veverko! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nefňukej, veverko!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nefňukej, veverko! postavy.

Nefňukej, veverko! recenze a hodnocení

Ve filmu Nefňukej, veverko! hrají Marie Rosůlková, Magdalena Reifová, Libuše Havelková, Veronika Freimanová, Jiří Schmitzer, Ondřej Havelka, Lubor Tokoš.

Film Nefňukej, veverko! režíruje .

Film Nefňukej, veverko! můžete vidět na Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Nefňukej, veverko! je online na Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.