FB pixel TP pixel
Nejistá sezóna

Nejistá sezóna

Nejistá sezóna
Česko | 1988 | Komedie | Situace | 88 minut

S humorem, satirickou příchutí i s nádechem nostalgie líčí tato hořká komedie peripetie malého divadelního souboru (Divadla starých forem), který má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými orgány. Zachycuje usídlování divadla na nové \štaci\ v nevyhovujícím sále periferního k...

S humorem, satirickou příchutí i s nádechem nostalgie líčí tato hořká komedie peripetie malého divadelního souboru (Divadla starých forem), který má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými orgány. Zachycuje usídlování divadla na nové \štaci\ v nevyhovujícím sále periferního kulturního domu, průběh zkoušek nové hry i její premiéru, ale také epizody ze zákulisí. Značný prostor tu mají ukázky z her repertoáru Divadla Járy Cimrmana (Němý Bobeš, Akt, Dlouhý, Široký a Krátkozraký, Dobytí Severního pólu, Cimrman v říši hudby, Vizionář), ačkoli tu jméno fiktivního slavného génia ani jednou nepadne. Film vychází ze skutečných situací, není v něm (kromě her) nic vymyšleného. Odehrává se celý v prostorách kulturního domu a jeho těsném okolí. Hlavném dějištěm je pak stísněné zákulisí, kam ovšem doléhají i ozvuky všedních starostí protagonistů.

Hrají: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Petr Brukner, Miloň Čepelka, Genadij Rumlena, Jaroslav Vozáb, Jaroslav Weigel

Režie: Ladislav Smoljak

IMDb  78 % Kinobox  81 %

Nejistá sezóna online

Sledovat Nejistá sezóna online můžeš na iVysílání, KVIFF TV, O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nejistá sezóna online, zda je ke stažení a zda má Nejistá sezóna dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
české titulky | od 17. 1. 2024
Zdarma
KVIFF TV
KVIFF TV
od 19. 10. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nejistá sezóna novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nejistá sezóna, které najdeš na našem webu.

Zemřel další Cimrman: Připomeňte si nejlepší filmy Jaroslava Weigela
Zemřel další Cimrman: Připomeňte si nejlepší filmy Jaroslava Weigela
05.09.2019 14:00:00 | České novinky

Smutná zpráva dnes dorazila z útrob Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Zemřel totiž jeho nejstarší člen Jaroslav Weigel. Připomeňme si v následujícím výčtu snímky, ve kterých se představil a krátce zavzpomínejme i na jeho další tvorbu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Nejistá sezóna recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker

Mimokino...   Celá recenze

Ve filmu Nejistá sezóna hrají Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Petr Brukner, Miloň Čepelka, Genadij Rumlena, Jaroslav Vozáb, Jaroslav Weigel.

Film Nejistá sezóna režíruje Ladislav Smoljak.

Film Nejistá sezóna má 88 minut.

Film Nejistá sezóna můžete vidět na iVysílání, KVIFF TV, O2TV, Voyo.

Film Nejistá sezóna je online na iVysílání, KVIFF TV, O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.