FB pixel TP pixel
Nejistá sezóna

Nejistá sezóna

Nejistá sezóna
Česko | 1988 | Komedie | Situace | 88 minut

S humorem, satirickou příchutí i s nádechem nostalgie líčí tato hořká komedie peripetie malého divadelního souboru (Divadla starých forem), který má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými orgány. Zachycuje usídlování divadla na nové \štaci\ v nevyhovujícím sále periferního k...

S humorem, satirickou příchutí i s nádechem nostalgie líčí tato hořká komedie peripetie malého divadelního souboru (Divadla starých forem), který má sice úspěch u publika, ale zároveň i stálé potíže s nadřízenými orgány. Zachycuje usídlování divadla na nové \štaci\ v nevyhovujícím sále periferního kulturního domu, průběh zkoušek nové hry i její premiéru, ale také epizody ze zákulisí. Značný prostor tu mají ukázky z her repertoáru Divadla Járy Cimrmana (Němý Bobeš, Akt, Dlouhý, Široký a Krátkozraký, Dobytí Severního pólu, Cimrman v říši hudby, Vizionář), ačkoli tu jméno fiktivního slavného génia ani jednou nepadne. Film vychází ze skutečných situací, není v něm (kromě her) nic vymyšleného. Odehrává se celý v prostorách kulturního domu a jeho těsném okolí. Hlavném dějištěm je pak stísněné zákulisí, kam ovšem doléhají i ozvuky všedních starostí protagonistů.

IMDb  78 % CSFD  86 %

Nejistá sezóna online

Sledovat Nejistá sezóna online můžeš na O2TV, Prima Videopůjčovna, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nejistá sezóna online, zda je ke stažení a zda má Nejistá sezóna dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
české titulky | od 21. 1. 2021
Půjčení za 59 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 18. 3. 2021
Cena nezjištěna

Nejistá sezóna obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nejistá sezóna, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nejistá sezóna postavy.

Nejistá sezóna novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nejistá sezóna, které najdeš na našem webu.

Zemřel další Cimrman: Připomeňte si nejlepší filmy Jaroslava Weigela
Zemřel další Cimrman: Připomeňte si nejlepší filmy Jaroslava Weigela
05.09.2019 14:00:00 | České novinky

Smutná zpráva dnes dorazila z útrob Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Zemřel totiž jeho nejstarší člen Jaroslav Weigel. Připomeňme si v následujícím výčtu snímky, ve kterých se představil a krátce zavzpomínejme i na jeho další tvorbu.

100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
100 nejlepších českých filmů historie (100 LET REPUBLIKY)
26.10.2018 9:00:00 | České novinky

Finále našeho českého týdne je tu a my jsme pro vás vybrali ke stému výročí založení Československé republiky hned 100 nejlepších filmů, které během naší historie vznikly. A trochu klameme obrázkem, Pelíšky to nevyhrály.

Nejistá sezóna recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker

Mimokino...   Celá recenze