FB pixel TP pixel
The Greatest Czechs
The Greatest Czechs

Největší z Čechů

The Greatest Czechs
Česko | 2010 | Komedie | Satira | 99 minut

Největší z Čechů (2010) je film Roberta Sedláčka. Děj pojednává o týmu čtyř filmových umělců, kteří jsou sice oceněni různými cenami, ale na jejich filmy nechodí diváci. Jejich chystaný film nedostane grant, oni nemůžou točit a jen s problémy přežívají. Děj se odehrává v Pelhřimově, kde se také natá...

Největší z Čechů (2010) je film Roberta Sedláčka. Děj pojednává o týmu čtyř filmových umělců, kteří jsou sice oceněni různými cenami, ale na jejich filmy nechodí diváci. Jejich chystaný film nedostane grant, oni nemůžou točit a jen s problémy přežívají. Děj se odehrává v Pelhřimově, kde se také natáčelo, během festivalu rekordů a kuriozit, řada skutečných rekordmanů také ve filmu vystupuje.2 Stejně tak budou ve filmu k vidění některé exponáty pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit. Film se natočil v srpnu 2009 (za 12 natáčecích dnů od 11. do 23. srpna včetně3), natáčel se také v Praze na Střeleckém ostrově. (Wikipedia)

Hrají: Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Jiří Vyorálek, Jana Janěková, Igor Chmela, Marek Taclík, Železný Zekon, Johana Ožvold, Robert Mikluš, Martin Myšička, Petr Fiedor

Režie: Robert Sedláček, Matouš Outrata

IMDb  64 % Kinobox  64 %

Největší z Čechů online

Sledovat Největší z Čechů online můžeš na DaFilms, HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Největší z Čechů online, zda je ke stažení a zda má Největší z Čechů dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 1. 11. 2019
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
HBO Max
HBO Max
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Největší z Čechů zajímavosti

Tržby v českých kinech
784 155 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 798 diváků

Největší z Čechů recenze a hodnocení

Ve filmu Největší z Čechů hrají Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Jiří Vyorálek, Jana Janěková, Igor Chmela, Marek Taclík, Železný Zekon, Johana Ožvold, Robert Mikluš, Martin Myšička, Petr Fiedor.

Film Největší z Čechů režíruje Robert Sedláček, Matouš Outrata.

Film Největší z Čechů má 99 minut.

Film Největší z Čechů vidělo v českých kinech 10 798 diváků.

Film Největší z Čechů můžete vidět na DaFilms, HBO Max.

Film Největší z Čechů je online na DaFilms, HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.