FB pixel TP pixel
Some Like It Hot

Někdo to rád horké

Some Like It Hot
USA | 1959 | Komedie | Situace | 122 minut

Slavná kombinace hudební komedie, parodie na gangsterské filmy a bláznivé crazy komedie, se odehrává v roce 1929 a jejími hrdiny jsou Joe a Jerry, dva muzikanti, kteří se na útěku před bandou gangsterů převléknou za ženy a \ukryjí\ se v dívčím orchestru Sladké Zuzi odjíždějícím na turné na Floridu. ...

Slavná kombinace hudební komedie, parodie na gangsterské filmy a bláznivé crazy komedie, se odehrává v roce 1929 a jejími hrdiny jsou Joe a Jerry, dva muzikanti, kteří se na útěku před bandou gangsterů převléknou za ženy a \ukryjí\ se v dívčím orchestru Sladké Zuzi odjíždějícím na turné na Floridu. Seznámí se zpěvačkou Pusinkou Kovalczykovou, do níž se Joe zamiluje, ale sami se brzy stávají, stejně jako ostatní dívky, terčem pozornosti mužů. Zatímco o Joea alias Josefinu se zajímá mladičký hotelový poslíček Bellhop, k Dafne se přilepí obstarožní a neodbytný milionář Osgood Felding. Začíná řada neuvěřitelných zápletek, záměn, omylů a vtipných dialogů s břitkými narážkami, často řádně dvojsmyslnými.

IMDb  83 % CSFD  88 %

Někdo to rád horké online

Sledovat Někdo to rád horké online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Někdo to rád horké online, zda je ke stažení a zda má Někdo to rád horké dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | SD kvalita | od 22. 5. 2018
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 190 Kč nebo 310 Kč (HD)

Někdo to rád horké obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Někdo to rád horké, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Někdo to rád horké postavy.

Někdo to rád horké novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Někdo to rád horké, které najdeš na našem webu.

99 nejlepších komedií podle BBC
99 nejlepších komedií podle BBC
23.08.2017 | Tipy na film

Britská televizní stanice oslovila 52 filmových kritiků, aby vytvořili nejlepší filmové komedie všech dob. Když jejich hlasy sečetla, vznikl z toho ultimátní žebříček filmů, kde nechybí čistokrevné komedie, ale i parodie, satiry či černý humor. Do necelé stovky se probojoval také jediný český zástupce, ale jinak žebříček ovládly americké filmy. Tipnete si kdo vyhrál?

Někdo to rád horké zajímavosti

Rozpočet
3 500 000 $
Návštěvnost v českých kinech
3 368 435 diváků
Počet Oscarů
2 vítězství, 7 nominací

Někdo to rád horké recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
17.01.2006 13:52:00

Nikdo neni dokonaly. Ale tenhle film ano :)

 100 %

Ve filmu Někdo to rád horké hrají Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon, George Raft, Joe E. Brown, Nehemiah Persoff, Joan Shawlee.

Film Někdo to rád horké režíruje Billy Wilder.

Film Někdo to rád horké má 122 minut.

Film Někdo to rád horké měl rozpočet 3 500 000 $.

Film Někdo to rád horké vidělo v českých kinech 3 368 435 diváků.

Film Někdo to rád horké můžete vidět na Google Play.

Film Někdo to rád horké je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.