FB pixel TP pixel
A Novel Romance
A Novel Romance

Někdy na tom záleží

A Novel Romance
USA | 2011 | Komedie | Romantická komedie | 92 minut

Začínající spisovatel Nate Shepherd a krásná Jenny Sparksová se setkají v oblíbené newyorské restauraci. Oba si právě prošli zároveň komickým i hrůzným vztahem. Jejich náhodné setkání vede k tomu, že se z nich nečekaně stanou spolubydlící, a i přes veškeré rozdíly brzy pochopí, že svůj dosavadní živ...

Začínající spisovatel Nate Shepherd a krásná Jenny Sparksová se setkají v oblíbené newyorské restauraci. Oba si právě prošli zároveň komickým i hrůzným vztahem. Jejich náhodné setkání vede k tomu, že se z nich nečekaně stanou spolubydlící, a i přes veškeré rozdíly brzy pochopí, že svůj dosavadní život trávili hledáním jeden druhého.

Hrají: Shannon Elizabeth, Steve Guttenberg, Matthew Del Negro, Milena Govich, Natalya Rudakova, Kelly Bishop, Maddie Corman

Režie: Allie Dvorin

IMDb  47 % Kinobox  41 %

Někdy na tom záleží online

Sledovat Někdy na tom záleží online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Někdy na tom záleží online, zda je ke stažení a zda má Někdy na tom záleží dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 8. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 7. 7. 2022
Cena nezjištěna nebo 50 Kč nebo 270 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Někdy na tom záleží recenze a hodnocení

Ve filmu Někdy na tom záleží hrají Shannon Elizabeth, Steve Guttenberg, Matthew Del Negro, Milena Govich, Natalya Rudakova, Kelly Bishop, Maddie Corman.

Film Někdy na tom záleží režíruje Allie Dvorin.

Film Někdy na tom záleží má 92 minut.

Film Někdy na tom záleží můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Někdy na tom záleží je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.